:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
Yorgun Yürek
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence de hep merak ettim kadınlığın % kaçı kaçmak Big Grin
ahh halacım ahhh bende bilsem de söylesem ama bende bilmiyom yaw Big Grin
Ara
adyge55
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence de hep merak ettim kadınlığın % kaçı kaçmak Big Grin

sanırım %1 olacak bayanlara el kalmadığı için o kalan 1 de bayanların kendi aralarında ettikleri kavgadan gelen 1 yani Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin ne bulayım ki murat yaa aklıma bu geldi bu daha iyi kesin diye düşünmüştüm demekki değilmiş Big GrinBig Grin :hihi

evet değil bencede Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sanırım %1 olacak bayanlara el kalmadığı için o kalan 1 de bayanların kendi aralarında ettikleri kavgadan gelen 1 yani Big Grin
yaa öylemi murat bizi aydınlattığın için tşk ederim Smile Confusedmiley17:
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet değil bencede Smile
hımmm bak yine yokoldu benim yiğen Big GrinBig Grin korktumu ki acaba
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa öylemi murat bizi aydınlattığın için tşk ederim Smile Confusedmiley17:

rica ederim ne demek görevimiz Smile
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hımmm bak yine yokoldu benim yiğen Big GrinBig Grin korktumu ki acaba

iide korkup kaçması gereken ve geberecek olan benim o neden kaçsınki Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iide korkup kaçması gereken ve geberecek olan benim o neden kaçsınki Big Grin
Big Grin he ya doğru diyon ee nerde ozmn Big GrinBig Grin yiğenimmm nerdesin :??:??
Ara
Yorgun Yürek
halacığım da yok o nere gitti ki acaba
Ara
adyge55
ikiside kayıpları girdi yine desene yine bura bize kaldı Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 05:50 AM