:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
halam sende öyle diyorsan tamam ben kaçmıyorum burdayaım size güveniyorum Smile
Ara
adyge55
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kesinlikle dayak yok ben dayağa karşıyım
gebertirim Big GrinBig Grin

evet teyzeler halalar duydunuz demi ben dayağa razıyken yeğninizin dediğiniz duydunuz Big Grin

erkekliğin %99,9 kaçmakşım tutmayın beni Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
aaaa Ercan yiğenimm ne dedin sen valla ağzına acı biber sürerim duymim bida o lafı tmm mı yiğenim Big GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet teyzeler halalar duydunuz demi ben dayağa razıyken yeğninizin dediğiniz duydunuz Big Grin

erkekliğin %99,9 kaçmakşım tutmayın beni Big Grin
:yikildim: :yikildim: % 99.9 mu ee geriye bişi kalmadı ki Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaaa Ercan yiğenimm ne dedin sen valla ağzına acı biber sürerim duymim bida o lafı tmm mı yiğenim Big GrinBig Grin

ooo sen böyle ceza verirsen ben herkesi gebertirim Big Grin biraz caydırıcı bişeyler bul teyze pardon ya esra Big Grin
Ara
kayıp_gölgeler

yok canım benim yeğenlerim yapmaz öle şet hele bir yapsınlar bakayım :kizgin:Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: % 99.9 mu ee geriye bişi kalmadı ki Big GrinBig Grin

e orda kaldıya %0,1 oda yeterli sanırım Big Grin
Ara
kayıp_gölgeler
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: % 99.9 mu ee geriye bişi kalmadı ki Big GrinBig Grin

bence de hep merak ettim kadınlığın % kaçı kaçmak Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ooo sen böyle ceza verirsen ben herkesi gebertirim Big Grin biraz caydırıcı bişeyler bul teyze pardon ya esra Big Grin
Big GrinBig Grin ne bulayım ki murat yaa aklıma bu geldi bu daha iyi kesin diye düşünmüştüm demekki değilmiş Big GrinBig Grin :hihi
Ara
adyge55
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok canım benim yeğenlerim yapmaz öle şet hele bir yapsınlar bakayım :kizgin:Big Grin

Allah'tan yapmaz bide yapsa benim uzayı bulmam gerekecek sanırım Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 11:02 AM