:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahanda geldi ben ufaktan toz olayım o kadar çok şey söyledimki teyzene senin için en iisi kaçmak Big Grin
yoo kaçma yaw nereye gidiyon Big GrinBig Grin
Ara
kayıp_gölgeler
kaçtı yine Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yoo kaçma yaw nereye gidiyon Big GrinBig Grin

tedbirli olmak lazım demi şimdi ercan demersin hepsi senin yüzünden diye neme lazım akşamüstü akşamüstü dayak yemeyelim demi Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla hala olarak kötü örnek olmak istemem ama bende işleri salladım yarınaBig Grin
he iyi etmişsin halacım boşverr iş bitmiyo valla bende bitiremiyom hala ya kötü örnek olmuyon bu arada halacım benim Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tedbirli olmak lazım demi şimdi ercan demersin hepsi senin yüzünden diye neme lazım akşamüstü akşamüstü dayak yemeyelim demi Big Grin
yoookk yaa benim yiğenim öle şey demez hele dayak mı onu hiç bilmez dimi yigenim Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
ben bi sigara molası verem de geleyim birazdan Smile
Ara
kayıp_gölgeler
yok canım dayak mayak ne demek o öyle benim yeğenlerim şiddet karşıtıdır dimi teyzem...Big Grin
Ara
adyge55
esra belli olmaz ben yine tedbiri alayımda sonrasına bakarız belkide şimdi beni nasıl dveceğinin planlarını yapıyordur Big Grin
Ara
adyge55
arkadaşlar siz teyzenize bakmayın o sigara içebilir siz onu örnek almayın Big Grin
Ara
CaNaT
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yoookk yaa benim yiğenim öle şey demez hele dayak mı onu hiç bilmez dimi yigenim Big Grin

kesinlikle dayak yok ben dayağa karşıyım
gebertirim Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 07:07 PM