:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En çapkın üyeyi bulalım.
piko
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne yaptin bea benim icin sen Big Grin gokhanim var hem benim ablasinin bitanesi herseyimi dinler canim kardesim senle onu aldatamam uzgunum Big Grin
tamam ya bulmuyosan bulma ne kızıyon Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne yaptin bea benim icin sen Big Grin gokhanim var hem benim ablasinin bitanesi herseyimi dinler canim kardesim senle onu aldatamam uzgunum Big Grin
ben bunu görmemiştim ya Big GrinBig Grin
heaaaaaaa böyle işte abla ben çapkınmıyım? Big Grin
Ara
piko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:icon10.gif Pı$Iq sAnA y€r Yoq icon10.gif AhTApOt KıLıKLı s€NÜÜÜ icon10.gif
sende vur bı tekme vuran vuruyo atenBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sende vur bı tekme vuran vuruyo atenBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Big Grin Ay AYAma YAZıK Big Grin
Ara
piko
demek ayagına yazık haa ole olsun hıc kaldıranım olmadı benım herkez vurdu bana vurmayn laynnnn:S:S:S:Ss
Ara
speedy_girl
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:demek ayagına yazık haa ole olsun hıc kaldıranım olmadı benım herkez vurdu bana vurmayn laynnnn:S:S:S:Ss

KÜçÜqqq €Mrah P!kO ... kaLdIraNıM yOq ߀N!M :hihi
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Beni Çapkın seçmediğiniz için teşekkürler.
Ara
piko
hakıkaten kım ya bu sıtenın capkınıBig GrinBig Grin
Ara
simla
piko,piko,pikoSmile
Ara
piko
valla yaptıgın olmadı abla sımdı senın nerde gordun capkınlık yaptıgımıBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üstteki Üyeyi Ünlü Yapalim :) lover 223 4,669 04-09-2022, Saat: 03:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ÜsTtEkİ üYeYi SeWiYoRUm cÜnKÜüÜ.....:D lover 698 10,974 04-07-2022, Saat: 08:05 PM
Son Yorum: wildfang
  Üstteki üyeyi Görünce Aklınıza Ne Geliyor Melek06 243 7,230 10-21-2015, Saat: 07:59 AM
Son Yorum: Beyaz
  Üstteki Üyeyi Görünce Aklınıza Ne Geliyor? tatlı_cadı 216 8,354 10-16-2015, Saat: 11:24 AM
Son Yorum: Beyaz
  Üstteki Üyeyi Seviyorum çünkü... :D PesmisT GirL 511 9,119 03-13-2012, Saat: 05:14 PM
Son Yorum: Av.bey

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-16-2024, 06:22 AM