:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cep tel. gelen en son msj ..?
Son Noktam
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?nlerdir ayn? ?eyi d???nyorum, bunu i?imde saklamaktan yoruldum art?k. Benim hakk?mda ne d???nece?in umrumda de?il. Her?eyi g?ze al?yorum, istersen bir daha g?r??meyiz, dayanamay?p soruyorum l?tfen cevap ver; Hamam b?cekleri g?d?klan?r m???? Big GrinBig Grin

Puhahahaha Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin::yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
€BeRimSin
Yüz karpuz, dokuz günde her gün tek sayıda kesmek koşuluyla nasıl kesilir? Big Grin
baglamaci
"s?rekli onu soruyon ama bak k?skanyom ama knt yk bys"

bi k?z ark.dan geldi. s?rekli arkada??n? soruyorum da.. Smile
Ara
ManyaX_GirL
ne o aramayada tenezzül etmşyosun arıyorum açmıyosunn.. bu gece sen arayana ya da tl açana kadar beklicem..

bi arkadştn geldi..
yaklaşık bi 10 kere aradı açmadım da deli oldu beyfendii Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ManyaX_GirL
şindi gene geldii..

sen beni delirtmeye devam et aslan.

yine aynı kişi Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
€BeRimSin
Yeni Film Gelmiş Akşam'a GideLim mi..Adı herhalde Sanırsam Takva..Ne Dersin.
Cevap Bekliyorum
İLAYDA
Kiz Karde??mden Geld? Yazdi?i G?b? Yaziyorum Kusura Bakmayin -------tamam Abem Annem Sen? Arar Merak Etme ?p?yorum Sen? Ara Ben? Mutlu Edey?m Sen?---- Valla Kiz Karde??m Yazdi Bende Sonunu ??zemed?m Ama ?yle
Ara
d€n!z kısı
bana da bi arkadaşım gönderdi telefon sessizdeykenSmile
neden telefonunu açmıyosun yoksa beni beyenmiyomusun:yikildim::yikildim:
ѕqρα кJмя
Nese..seni sewiorm!..Knt bitio kib pztsi görüşürz öpüldün..byss..

A$kımdaaan :p
Ara
happy yeliz
selam canım yarın bilgisayar yazılısı varmı? çabuk cevap yaz SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tlfnunuza Gelen En Son Msj?????? deli-kı@z 3 600 03-16-2009, Saat: 11:21 PM
Son Yorum: sıla
  duygusal şarkı dnlediinde ilk aklna gelen kişi ve olay?? _AL0n3_ 10 1,141 10-05-2008, Saat: 06:14 AM
Son Yorum: σfflαчи
  İStediğimiz bir üyeye içimizden gelen duygularımızı dökelim *Asİ-yÜrEk* 0 454 03-01-2008, Saat: 02:49 AM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Hayatta başına gelen en güzel şey nedir.....?? rocker_nergiz 48 2,479 12-22-2007, Saat: 04:07 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Şimdi Zil Çalsa Gelen Kim Olsun İsterdiniz?? Melek06 9 777 05-25-2007, Saat: 12:19 AM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-16-2024, 05:21 PM