:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burc Perileri
Hasretiim
Kiz deme.. Kiz olunca akan sular durur hasretiim iste ona Big Grin 6 yigenim var hepsi erkek... Kiz yigenim olsun isterse yapabilecegi bütün arsizligi yapsin Big Grin
Ara
acemhe
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kiz deme.. Kiz olunca akan sular durur hasretiim iste ona Big Grin 6 yigenim var hepsi erkek... Kiz yigenim olsun isterse yapabilecegi bütün arsizligi yapsin Big Grin

bende hala olmak gördüğüm herşeyi almak istiyorum ama hala bir gelişme yok Big Grin
abi size sesleniyorum Big Grin 1 yıl oldu hani yiğen Sad
Ara
Hasretiim
Big GrinBig Grin bende herbirinin cifter cifter al veriyim senin olsun.. Yalniz abinin kizi olursa isterim.. Smile
Ara
acemhe
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin bende herbirinin cifter cifter al veriyim senin olsun.. Yalniz abinin kizi olursa isterim.. Smile

olur sende diğer halası olursun Smile
Ara
Hasretiim
O'da biseydir Smile
Ara
acemhe
:kiss:
Ara
riukeen
AKREP BURCUNUN PERİSİ
* ESTRELLA*

* Estrella*virgs.gif mitolojide aşkta beklenmedik şans getiren deniz kızlarının yani * Ondin'l*erin prensesidir.

Doğduğunuz zamanvirgs.gif bu peri kulağınıza şunları fısıldar:
Her zaman küllerinden yeniden doğan Phoenix yani Anka kuşu gibi güçlü olacaksınız
Hayattan büyük zevk alacaksınız
Hayatın gizemli yanlarını çözeceksiniz
Sezgileriniz size rehberlik edecek
Dağları yerinden oynatacak kadar güçlü olacaksınız

Yeah baby işte bu ben biliyorum zaten Burçların GOD olanını fazla söze gerek yok :baby: Big Grin

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Haziran Ayına Özel Burç Yorumları ÐŽeşaren 17 851 06-02-2011, Saat: 03:17 PM
Son Yorum: ZencefiL
  *Birer cümLe ile 12 burç. ZencefiL 22 976 04-06-2011, Saat: 12:54 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Burçların aşk uyumları hangi burç hagisiyle anlaşır? MaSaL 1 523 01-05-2011, Saat: 12:35 AM
Son Yorum: CaNaT
  Burçlar ve korkuları hangi burç neyden korkar MaSaL 0 491 01-04-2011, Saat: 09:22 PM
Son Yorum: MaSaL
  Hangi burç aşkta ne arar? Hasretiim 2 483 09-20-2010, Saat: 06:01 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-01-2024, 09:15 PM