:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Özlenen Dostlar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Özlenen Dostlar merhabalar. 

Ne kadar uzun zaman oldu buralardan öylece geçip gideli.
Bir forum sitesi ne kadar bağımlılık yapabilir ki. Ama yapmış işte ki yine bir selam vereyim dedim. 

Herkes gitmiş yada gidiyor. Gitmek mesele değil de bence insana geri döndüğü zaman koyuyor gitmek. Kimleri bırakmışken geride döndüğün zaman kimi ne kadar bulabilmek.

Selam özlenen Dostlar selam özlenen günler. Belki bir dost görür selamımı.

Kimsenin bir selamı eksik etmemesi dileğimle. 
Sizede Merhaba,

Vealeykümselam, umarım umduğunuz dostlarınızı görür yine yazılar yazarsınız. Ara sıra sizin gibi uğrayanlar oluyor . Hoşgeldiniz.
(05-30-2021, Saat: 07:28 PM)asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Özlenen Dostlar merhabalar. 

Bir forum sitesi ne kadar bağımlılık yapabilir ki. Ama yapmış işte ki yine bir selam vereyim dedim. 

Herkes gitmiş yada gidiyor. Gitmek mesele değil de bence insana geri döndüğü zaman koyuyor gitmek. Kimleri bırakmışken geride döndüğün zaman kimi ne kadar bulabilmek.

Mehmet... Gerçekten bağımlı hale gelmişim ben de seni görmek ne güzel.
Arada uğramak lazım buralara ne güzel gunler geçirmişiz. 
Kendine iyi bak.
(06-04-2021, Saat: 08:05 AM)Gü-lŞ«m-se Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sizede Merhaba,

Vealeykümselam, umarım umduğunuz dostlarınızı görür yine yazılar yazarsınız. Ara sıra sizin gibi uğrayanlar oluyor . Hoşgeldiniz.

Ben de öyle umut ediyor ve eskisi gibi yazılar yazabilmek istiyorum. Yüreği güzel insanların buraya gelip umduğunu bulamaması imkansız. 

İyiki varsınız.

(06-22-2021, Saat: 09:28 AM)acemhe2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(05-30-2021, Saat: 07:28 PM)asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Özlenen Dostlar merhabalar. 

Mehmet... Gerçekten bağımlı hale gelmişim ben de seni görmek ne güzel.
Arada uğramak lazım buralara ne güzel gunler geçirmişiz. 
Kendine iyi bak.

Funda..
Seni görmek de çok mutlu etti beni. 
Kopmak kolay mı buralardan. Gönül bağımız ve yaşanmışlıklarımız var. 
Vazgeçmek kolay mı. 

Kendine iyi bak. Görüşürüz umarım tekrar.
hoşgeldiniz