:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kızıl Bir Gece
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Bazı şeyler için çok dua ettim ben..

Çok savaşlar verdim kendimler, çok acılar çektim, çok geceler ağladım.. Kimseye bahsedemediğim kırgınlıklarım oldu, zamanla bazı yararlı kendim sarmam gerektiğini öğrendim..

Ama yine de kimseyi kırmadım. Kimseyi de kendi acımı dindirmek için acıtmadım, kullanmadım.

Çok şükür geçti..

Her gece rahat bir vicdanla uyuyorum. Ama birileri var işte onları kendi vicdanlarına havale ediyorum !

Ve onları kendi vicdanları bile affetmeyecek biliyorum..

Ezgin KILIÇ
Sana kızgın değilim, kırgın da...
Bitmesi gerekiyormuş bitti, hepsi bu. Üzülmedim değil, hala canım nasıl yanıyor bilemezsin. Biliyorum ki böyle derin bir acının nedeni, tarifsiz bir mutluluğun bitmesiydi.
Her şeye rağmen, hayatıma uğradığın için teşekkür ederim...

Benim için siler misin geceyi gökyüzünden..`
Pişman değilim seni sevmekten. Sen adıma yakışan en derin yarasın.
Bazı hikayeler yarım kalmalıdır
Vedasız biten sevdalar vardır
Bir rafta toz tutmaya yüz tutmuş
Sayfa arasında ayraç ve kırılmış bir kalem
Bir yaraya ne kadar güzel bakılırsa o kadar güzel baktım, Evet iyileşmesin istedim. İyileşmesin istedim...
İyileşecek gibi oldukça daha da çok kanattım. İyileşmesin, iyileşmesin ki seni bir daha affetmeyeyim..
Denize ya da okyanusa değil, sizi anlayan birine kıyınız olsun.
Yanında oturup dinlenin, dinlenin...
Bir bakış ömre bedel olur insan, ama her baktığında onu hatırlarsın işte aşk bazen yaakr yaraları tedavi bile edemezsin bu bir kalp yarası tedavisi yoktur..
Ve gün gelir konuşmak yerine susmanın, yaklaşmak yerine mesafe koymanın, beklemek yerine unutmanın seni daha az incittiğini öğrenirsin..
Gitmek kolay diyorlar peki için kaydıysa gittiğin yerde ? sessin kaldıysa, gülüşün kaldıysa,aklın kaldıysa en önemlisi kalbin kaldıysa.. Gerçekten gitmiş mi olursun üstelik deli gibi özlerken? Hani derler ya hep gidene mi kalana mı zor diye işte oradaki  ne giden ne kalan değildim.. Çünkü gidene  de kalana deği sevene zordu vedalar.. Giden unuturdu kalan da... sevendi haturlayıp acıyla boğuşan. Görünmez sevişmelerimde derin acılar yaratmışım kendime, bir gşrdap gibi içinde kaybolurken. Unutmayanlara...
Sevmek vazgeçmektir..
Kimine göre gidenden, kimine göre kendinden..
Sayfalar: 1 2