:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Uzun zaman oldu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Aslında neresinden başlasam bilemiyorum ki,seni düşünmeye başlayalı ne kadar zaman oldu.Benden birkaç zaman evveldi yada ben öyle hatırlamak istiyorum.
Seni farklı ifadelerle hatırlayabilmek,daha bir güzel oluyor işte ne bileyim.Hemen her gün uzaktan bakıyorum öyle boş boş o son tren kaçtığından beri seninle olmayan yada oldurmayı bir türlü beceremediğimiz anıları hatırlamaya çalışıyorum. Sonrası ? Sonrası derin bir boşluk işte öyle dipsiz, uçsuz bucaksız bir kuyu gibi.Aslında o gün her şeyi konuşmalıydık seninle belki bu kadar acımaz bu kadar yanmazdı şu göğsümün oralarda bir yer. Orası neresi tam bilmiyorum, sen gelince aklıma tuhaf tuhaf çok sert bir sancı geliyor oradan,sonra boğazıma düğümlenen bir kaç anlamsız kelime, hoş onlarda çıkmak bilmiyor bir türlü.Neyse çok uzatmayayım seni özlemeye başlayalı ne kadar zaman oldu sanırım bir kaç sevda önceydi.Galiba seninle benim ortak noktamız bu biz birbirimize hasret kalmaya alıştık.Kim bilir belkide bu sevdanın en çok hasret kısmını seviyoruz.Ama yabana atılmayacak bir gerçek var sen+ben biz olmayı hiç beceremiyoruz.
Neyse;
Çok sevdiğim bir söz var bana hep ikimizi hatırlatır;
Seninle ben rakı balık gibiydik,olmazsa olmaz değildik ama olsaydık iyi giderdik.
Hoşçakal yeni bir ayrılıkta buluşmak dileğiyle...
Artık öğrendim ki; kimi sevdiğin önemIiymiş. Uzun yoIu göze aIamayana keIebek oIunmazmış. Nefesi yetmeyenIe dipte hazine aranmazmış. Aşkın ibadetini biImeyene bayram bağışIanmazmış.

iclal aydın.

XESAR yüreğine ve kalemine sağlık.
Kelimeler özenle sıralanmış, yazılanlar yüreğe dokunmakta.

Kaleminiz ve yüreğiniz hiç susmasın.
Beyaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Artık öğrendim ki; kimi sevdiğin önemIiymiş. Uzun yoIu göze aIamayana keIebek oIunmazmış. Nefesi yetmeyenIe dipte hazine aranmazmış. Aşkın ibadetini biImeyene bayram bağışIanmazmış.

iclal aydın.

XESAR yüreğine ve kalemine sağlık.
Kelimeler özenle sıralanmış, yazılanlar yüreğe dokunmakta.

Kaleminiz ve yüreğiniz hiç susmasın.

Teşekkür ederim.Arasıra da olsa yazmaya çalışıyorum.
Aslında aklıma birşey geldi.Sanki sizi bi yerden tanıyor gibiyim ama çıkaramıyorum bir türlü : )
[COLOR="blue"]İşte budur bence ayrılıklar da sevdaya dahil dedikleri. Bazen askin sadece acısını seversin. Aşkın ateşidir yaşamak istedigin. Pervanenin atese aşkı gibi.

Güzel gönlüne saglik. Kalemin daim duygular yüklü olsun.
[/COLOR]
asi_ve_mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[COLOR="blue"]İşte budur bence ayrılıklar da sevdaya dahil dedikleri. Bazen askin sadece acısını seversin. Aşkın ateşidir yaşamak istedigin. Pervanenin atese aşkı gibi.

Güzel gönlüne saglik. Kalemin daim duygular yüklü olsun.
[/COLOR]
Teşekkür ediyorum ara sıra mola versemde yazmayı seviyorum güzel yorum için teşekkür ederim.
Ooo ben bu yazıyı kaçırmışim. (:
Uzun zaman oldu yazıp okumayali.
Arada bende yazıyorum. Ama okumamaya çalışıyorum.
Yeni hobiler ediniyorum, kimsenin yapamadığını yapıyorum.
Ama yine de duygu yoğunluğunu atamıyorum üstümden.
Okuyunca kötü oluyorum, okumayınca eksik hissediyorum.
Bu mevsim dönüşleri sanki insanı yaralıyor gibi geliyor bana.
Bu mevsimde yaz da okuyalım be XESAR, yüreğine sağlık (:
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ooo ben bu yazıyı kaçırmışim. (:
Uzun zaman oldu yazıp okumayali.
Arada bende yazıyorum. Ama okumamaya çalışıyorum.
Yeni hobiler ediniyorum, kimsenin yapamadığını yapıyorum.
Ama yine de duygu yoğunluğunu atamıyorum üstümden.
Okuyunca kötü oluyorum, okumayınca eksik hissediyorum.
Bu mevsim dönüşleri sanki insanı yaralıyor gibi geliyor bana.
Bu mevsimde yaz da okuyalım be XESAR, yüreğine sağlık (:

Güzel konuşmuşsun ama zor be , yazmak zor iş bende yeni hobiler edindim Big Grin
Ama arada yazmak lazım haklısın yoksa olmuyor.
Gıcıksın arkadaş Big Grin
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gıcıksın arkadaş Big Grin

Bi parça olabilitesi yüksek Big Grin
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bi parça olabilitesi yüksek Big Grin

Big Grin seni burada görmek güzel.