:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: YaPRaK D?K?M?...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
7152loosingcolorsbysaligia4vc.jpg
??imde derin sessiz ve dipsiz bir kuyu var!... G?n geceye teslim oldu?unda, Sere h?z?n ??kt???nde , Mutluluk al?p ba??n? gitti?inde Soruyorum kendime ''Hayattaki De?erin ne?'' diye

Kapan?nca g?zlerim y?r?d???m yolun zorlu?u ve Yaln?zl???m geliyor akl?ma!... Yaln?zl?k korkutuyor ?nce Sonra tenimi sonbahar?n o ?l?k damlalar? sar?yor. Her damla ayr? bir dost oluyor!... Ya?murla birlikte ???yorum!...

Hayat bana benim ona verdiklerimi sunuyor ?imdi bana ''bana de?er veriyor'' ?yle olmasa yan?mda olmazd? ?yle olmasa bana g?l?msedi?ini hissedemezdim!...

An geliyor ?yle bir f?rt?na esiyor ki y?re?imde hayat bile dindiremiyor!... sonra o yaprak d?k?m? ba? g?steriyor i?imde G?nl?m yine Sonbahar?n? ya??yor
De?er verdi?im yapraklar savrulup gidiyor bilinmezlikler denizine do?ru...Art?k i?imdeki a?ac?n yapraklar? ye?eremez ??nk? orda art?k Dipsiz bir kuyu var !...
Ben ise Ba?kalar?n?n i?lerindeki a?a?lardan d?k?len sar? yapra??m...

-------------------------------------------------------------------------

A?k?m yetmedi sana..Yetinmek nedir hi? bilmezdin zaten..Ama benim sundu?um a?k yetinmen gerekenden ?ok daha fazlas?n? vaat etmi?ti sana..Benim gibi sevmeye biliyorum y?re?in yetmedi
emegine saglık güzel paylaşım...
ben şimdi o boş yerde oturma isterdim......Sad
amm eline sağlık harika bişiy olmuş:....
saol te?ekk?rler levisSmile