:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kova 10.04.2012
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Sevgilinizin eskisi kadar yakın davranmamasının nedeni sizin bazı hatalarınız. O, sizin aşka biraz çıkarcı bir mantıkla yaklaştığınızı düşünüyor. Onun nelere takıldığını keşfetmeniz gerekiyor. Beraber çalıştığınız biriyle çelişki yaşıyorsunuz. Onun kulvarında fazla dolaşmamaya bakın. Bu konuda hırs yapmayıp, arka planda durmanız akıllıca olacak. Ödemeler, alacaklar, borçlar arasında gidip gelmekten yoruldunuz. Artık bir çıkış yolu bulmalısınız.

teşekkürler zencefil bu dediklerini mutlaka tutacam...şu sıralar ortalarda pek yok yakalrsam bir çiçek buketi verecemde utangaç..benimle çalışanlarında yamuk yapanlar bir yumruk verecem hediye..bazıları yan çiziyor benim manzarayı çakmadığımı düşünüyor...
tmm rica ederim Big Grin
sizin aşka biraz çıkarcı bir mantıkla yaklaştığınızı düşünüyor. Onun nelere takıldığını keşfetmeniz gerekiyor.

vaz geçtim arkadaş çiçek vermekten..madem öyle düşünüyormuş havasını alır çiçek yerine..çiçek miçek yok..kızdırdı beni....
ya yok al sen bazen tutumuo ne bakıosun buna sen Big Grin
zencefil senden bir şey rica etsem şu burçların birde komik olanları var..bulamazmısın..yoksa benmi yazssam acep..şu burçlarıyla hava atanların havalarını bir indirsek...of ya ben ne diyorum bende varım işin içinde..Angel
günlük mü ?
yok zencefil günlük değil..birisi komiklik olsun diye yazmış ama çok komik olmuş ben okudum av beyin halini bir görelim bakalım ne diyecek...
sen bilirsin
kızarmı acep ki zencefil..olur ya..
Sayfalar: 1 2