:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: En Romantik Tren Yolu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ukrayna'nın Rivnenska bölgesindeki tren yolu</linkz>, dünyanın en romantik manzaralarından birine sahip</linkz>. Demiryolu kenarındaki ağaçlar, yemyeşi dogal lbir tünel oluşturmuş. Bölge sakinleri bu yola</linkz> "sevgi yolu</linkz>" diyor.

231096-trenyolu8.jpg

231095-trenyolu7.jpg

231095-trenyolu7.jpg

231094-trenyolu6.jpg

231093-trenyolu5.jpg

231092-trenyolu4.jpg

231091-trenyolu3.jpg

231088-trenyolu.jpg

ayyyyyyyyyyy bu gerçekmi yaaa Smile
benim bile içim kıpır kıpır oldu bi an..noluyoz lan! Big Grin Big Grin
gündüz gözüyle iyi güzel de gece düştüğünü düşünsene oraya.son resim korku filminden alıntılanmış gibi ztn nesi romantik Smile
Big GrinBig Grin gece olmaz yaaa g,ndüz gözüylen gidip prda yürücen tren mrende geçmesin biz yürüyek Big Grin
Ben trende uyuyorum ya,o romantik manzarayı göremem muhtemelen.... Big Grin
Trene binmek sarıyo mu Smile otoyol taşıtlarından başka hiçbi taşıta binmedim ne gemi ne uçak ne tren ne metro vb.. Sad
yokmu trabzonda gemi uçak metro Big Grin
Hepsinde yolculuk yaptım ama en güzel karayolu taşıtı Smile geze geze göre göre gidiyorsun 10 numara Big Grin
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yokmu trabzonda gemi uçak metro Big Grin
ohoo soruyon dolu heryer metrodan geçilmiyo Smile yok öyle bişi. uçak ve gemiye de fırsat olmadı Smile
Av.bey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hepsinde yolculuk yaptım ama en güzel karayolu taşıtı Smile geze geze göre göre gidiyorsun 10 numara Big Grin
he iyi ya içim rahatladı bari.. Smile