:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tam Yeni degil aslında.. !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Selamlar olsun .. İstanbuldan emre ben.. aslında yeni degilim ama . uzun süre giremedim kopukluk oldu Bilmiyorum tanıdıklarım Burdamı hala. (:

Hoş sohbetler Sımdıden (:

yineyeniden hoşgeldin ozaman emre Smile
hoşgeldin hangi emreymiş bu bakalım biz tanıyo muyuz???
Yine yeniden hoşgeldin arkadaşım....
Hoş geldin o zaman..
Ben hatırladım Senii ... benimde eski nickim Yagmur Yürekliydi ((:

Yeniden hosgeldin Emre Smile
Nuuuurum yahu nasıl da tanıdın hemen cin gibi maşallah Big Grin kimmiş???
Hoş bulduk arkadaşlar sagolun. 2006 2008 arası takılıodum : D o zamanda olanlar belki tanır (: Sizlede tanışırız olsn : D
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nuuuurum yahu nasıl da tanıdın hemen cin gibi maşallah Big Grin kimmiş???

Öleyimdir Angel

Bende 06' yılından beri üyeyim ki ablacımm, o zamanlardan tanıyorum. Hatta kisisel resimlerde hala Emre'nin fotografları durması lazım, yanılmıyosam.

ÐŽeşaren Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nuuuurum yahu nasıl da tanıdın hemen cin gibi maşallah Big Grin kimmiş???

Öleyimdir Angel

Bende 06' yılından beri üyeyim ki ablacımm, o zamanlardan tanıyorum. Hatta kisisel resimlerde hala Emre'nin fotografları durması lazım, yanılmıyosam.

SAkınnnnn O fotograflardan bahsetme sana ymn ederım Big Grin dedım bı bakıyım neler paylasmısım Big Grin İnanamadım bu benmıyım dedım. . ! nasıl koydum bu fotoları. ALtınada. Cok yakısıklı cıkmıssın dıe yazanları kınıyorum : D bı ınsan kırılmasın die bu kadarmı yalan soylenırBig Grin baya cocukmusum anlıycagınBig Grin cogunu sildim : D

Sayfalar: 1 2