:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: T?m arkada?lar?n dikkatine
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37:
Arkada?lar ?iir b?l?m?ne(?zellikle ?iir b?l?m?ne) veya her hangi bir b?l?me koydu?unuz yaz? veya ?iirlerin kime ait olduklar?n?, yazarlar?n?n ismi bilinmiyorsa al?nan kayna??n ismini web sitesi ise adresini, kitap ise ad?n? yazman?z? istiyorum kimi zaman ho?umuza giden ?iirlerin ,yaz?lar?n kimin taraf?ndan kaleme al?nd???n? bilmiyoruz.... Onun i?in eme?e sayg? i?in bunlara dikkat edelim....
Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37:
??MD?DEN HEP?N?ZE TE?EKK?RLER....Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Teşekürler arkadaşım...Smile
Fakat web siteleri yazamayız bildiğim kadarıyla reklama girer diye
Bence yazarların adını yazılması yeterli bulmak isteyen zaten Yazarın adından da bulabilir...
Şimdiden teşekürler herkese...
Bunun olması hep arzu etmiştim profesiyonal bir forumcu olarak
emeğe saygı çok farklı kiriterler içerir..
wep sitesi yerine yazarın ismi olsa yeterlidir.
Ben dikat ederim
etmiyende var.
zamanla olur.
haklısın bence de öyle olmalı
emeğe saygıdaa kusur etmeyizz merahLanmaa :p

o kadar dikkat ikonu kuLLanmana gerek yoktuu Laaa bizz bi tane koysandaa anLArdık Big GrinBig Grin
Bencede Haklisin ArkadaŞim Öyle Daha DoĞru Olur Ama Sadece Yazarin İsmİ Kafİ
tamam bende zaten yazarın ismine razıyım bu yazıdan sonra bir çok arkadaşım bu konuya dikkat etmeye başladı teşekkür ediyorum bunu dikkate alan arkadaşlara