:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: SıLa&Leader devLerin aşkı (3.yıl)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
y%C4%B1ld%C3%B6n%C3%BCm%C3%BC3.JPG

y%C4%B1l-d%C3%B6n%C3%BCm%C3%BC.jpg YILDONUMU1.jpg

P1010351.JPG

Heart Heart Heart Ben sılayı tanıdıgım ilk gün bana tolga abiden bahsetti gözleri ışıl ışıldı bir buçuk senedr tanıyorum canım ablamı ve halaaaaaaaa tolga abiden bahsedeken gözleerindeki o ışıltı hiç kaybolmamış ilk günki gibi .. benim idolüm olan çift ben sizi çooooooooooooooooooooooooooookkk yakıştırıyorum çooooooooooooooooooooookk ta seviyorum hep mutlu olursunuz inşallah hep böyle allah tamamına erdirir inşallah daha nice birlikte 3,30,300 sonsuz senelereeeeeeeee hep mutlu hep huzurla dolu geçer inşallah . Allah sevenleri kavuştursun diyorum ve mektubuma burda son veriyorum herkese selamlarBig GrinBig Grin 36. ay 3.sene 1095. gününüz kutlu ollsunnnnnnnn Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tabi şu noktaya değinmedim tolga abi sıla aplacugum sana çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkk aşık heart.gifheart.gif
oyyyyyyyyyyyyyyyy zenncommm benim yaaaaaaa ağlattın penuuu Tongue çok güzel harika süper ne diyeceğimi bilemediğim kelimelerin yetersiz kaldığı duygular içersindeyim şuan canımsın seni seviyorum zencom yüreğine sağlık Smile
Big GrinBig Grin bundan sora yıldönümleriniz bana ait bu görevi ben üstleniyorum Tongue bnde sevıyom seniiii canımm aplam .. bir ömür mutluluklar dilerim sizeeeeeeee
ehehehe tamamdır güzelim Big Grin Big Grin

aminnnnnnn Smile ben de başta sen olmak üzere Big Grin tüm sevenlere bir ömür mutluluk diliyorum Smile
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnn Big GrinBig Grin
Ne güzel,nice 3..30 ve 300 senelere,,,çok ve hep mutlu olun...
amin teşekkürler history Smile

bu şarkıda aklıma gelince paylaşmak istedim .. size celsun Big Grin Heart
eheheh Smile saol güzelim Smile

benim de aklıma gelmişken nazara gelmeyelim Tongue nazar-boncugu2.jpg
Bu Dua Nazar Değmesine Karşı Okunur:
ا ُ عِيذ ُكُمَا بِكَلِمَاتِ اللهِ التاَّ مَّةِ مِنْ كُلِّ شَيْطَا ن ٍ وَهَامَّةٍ وَمِنْ كُلِّ عَيْن ٍ لآمَّةٍ
Okunuşu: Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin
Manası: İkinizi de (Hasan ve Hüseyin ra) bütün şeytanların, zehirli mahlukatın ve nazarı isabet eden kötü gözden (göz değmesinden) Allâhü Teâlanın kelimât-ı tâmmesine (noksansız kelimelerine) sığındırırım
Sayfalar: 1 2 3