:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: İTİRAF EDİYORUM...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
SADECE NEFSANİ İSTEKLER İÇİN KARŞI CİNSLE BİRLİKTE OLAN SONRA DA AŞKTAN, SEVGİDEN, MUTLULUKTAN BAHSEDEN İNSANLARDAN (ÖZELLİKLE BAYANLARDAN) NEFRET EDİYORUM.. MİDEMİ BULANDIRIYORLAR

bunun bayanı erkeği yok onlardan herkes nefret eder Big Grin bende edıyorum rezil bi durum :S
KADINLAR DAHA DUYGUSALDIRLAR YA...BAYANLARA HİÇ YAKIŞTIRAMIYORUM BELKİ DUYGUSALLIKLARINA YAKIŞMIYOR
hmmm anladım ..
Üzgünüm katılmıyorum bayan erkek diye sınıflandırmak çok abes.Bayanlar duygusaldır yapmamalılar sözüde hiç doğru değil,erkeğin duygusalı yokmu,yada daha mı masumlar.Bu bir tercihtir,bende onaylamıyorum.
bir erkek para karşılığı da birliktelik yaşar.. ki maalesef bu böyledir..ama bir kadının rastgele bir erkekle birlikte olması iğrenç ötesi.. tabii ki tercih meselesi ben kendi düşüncemi söylüyorum. ama bu tür insanlar aşktan sevgiden bahsetmesinler..
tabi erkek yapınca erkektir yapar olur kadın yapınca o.. olur çok çok çok sacma ..olabilitesi bile olmamalı erkeğinde kadınında ..
Özür dilerim ama gerçekten saçmalıyorsunuz...işi nerelere getirdiniz,sanırım bu işin mağdurusunuz,geçmiş olsun.
çok doğru söylüyorsun zencefil... umarım hayatın acı gerçekleriyle hiç karşılaşmazsın.. gerçek aşkı gerçek sevgiyi gerçekten sevdiğinle yaşarsın..

teşekkür ederim inşallahh ...
Sayfalar: 1 2 3