:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: EuRoViSioN a KiM GiTMeLi?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
arkada?lar bazi net siteleri ve g?rsel basinda.... eurovision la alakali haberleri takip ediyorumda

manga

?ebnem ferah

zerrin ?zer

murat boz

gibi adaylar s?z konusu sizler kimi oneriryorsunuz.*?

benim ?ahsi adayim!!

AYNA GRUBU OLAB?L?R NEDEN OLMAS?N..
zibidi duman ı unutmuşsun bea şu anda hit olan parcasıyla kırıp gecirirBig Grin
Arkadaşım Daha Önce Bu Konu Açıldı. maNga, Mor Ve Ötesi ve Yüksek Sadakat Grupları Düşünülüyordu Büyük Ölçüde maNga Gidecek Deniliyor.
Müzik Kanallarını Takip Ederseniz Sizde Göreceksinizdir.
[COLOR="Red"] hi? biri diye d???n?yorum.

bu g?ne kadar hangi sanat??m?z t?r?eyi tam olarak bir t?rk gibi nezaman temsil etti ki? T?rk?e nezaman kabul g?rd? ki? son zamanlarda fark?ndaysan?z ingilizce olarak s?ylenilip yar???l?yor.e bunlar?n i?inde de ?ebnem ferah? tercih ederler gibime geliyor.
e b?ylesi bi platformda b?ylesi bi d?zende yine kabul g?r?p ?ark?y? be?endirecek isim HAD?SE yada TARKAN diye d???n?yorum

nedeni; ?ok b?y?k bir hayran kitlesine sahip olmalar?
[/COLOR]
Pamuk_Prenses Dünyada Müzik Anlayışı Gittikçe Değişiyor. Rock Müzik Veya Rap Daha Çok Ağırlık Kazanmaya Başladı. Geçen Yıl Eurovision Birincisi Olan Grubu Hatırlarsanız Rock Müzik Grubuydu. 1. Olmak Hedefse Bence Dikkat Çekici Bir Grup Gitmeli Buda maNga Olmalı. Klipleri Müzikleri Tarzları Diğer Gruplardan Farklı Diye Düşünüyorum ve maNga Yurt Dışında Pek Çok Konser Verdi Yani Tanınan Bir Grup. maNga Bir Çok Müzik Sitesinde Anket Sonucunda 1. Çıktı Umarım Bunlar Gözardı Edilmezde maNga Gider.
İsmail Yk Gitmeli de Ama O da Hasda SadSadSad
[COLOR="Red"] SEVG?L? Adam?n1i ; yap?lan anketten haberim yoktu ben yorumu mu evrenin yapm?? oldu?u habere g?re yapm??t?m. sundu se?eneklere g?re.
Evet tabiki hedef 1. olmak.ge?en y?l ki birinci rack m?zik grubu oldu diye illa bu y?l rackc?lar se?ilmemeli diye d???n?yorum. hem onlar?n 1. se?ilmesindeki sebep perfonmanslar?yd? + ?ok ilgi ?ekmeleriydi. diye d???n?yorum.

hedef 1. olmak ve ilgiyi ?zerimizde toplamaksa bizi orada en iyi temsil edecek ba?ar?l? sanat??lar?n + geni? hayran kitlesine sahip olan sanat??lar?n orada olmas? gerekiyor, diye d???n?yorum Wink
[/COLOR]
Bu Yıl Bütün Ülkeler Rock Grup Gönderecek Bunuda Bilmiosun Sanırım Smile
benje evrencel gitmeliBig GrinBig GrinBig Grin
evrencell i başka bi konuda göndersek daha iii olurr sanırım mesela ben ortalığı karıştırması icin herhangi bi ülkeye gönderelim derim ya sizBig GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2 3