:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sen tek şeyim dediğim birçok şeyimdin aslında..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
91840083.png

Aslında ağlayan yanımdın sen...
Bahara küs virgul.gif kışa sarılmış.

Aslında gülen yanımdın da... Pembe düşlere boğulmuş.

Dizlerimdeki dermansızlığımdın sen... Sen benim hem tebessümüm hem gözümün yaşıydın.Aslında
benim tarifimdin sen ve tarifsizliğimde... Küsüşlerimdin virgul.gif ardından dayanamayıp barışmalarımdın...
Gitmelerimdin bazen ama en çok kalmalarım... Bırakmalarımdın ağlaya ağlaya virgul.gif ve sarılmalarımdın
hep en sonunda...

İyikilerimdin sen virgul.gif keşkelerimdin...
Olur-olmaz'larımdın... Anlamımdınvirgul.gifanlamsızlığımdın da...

Aslında sol yanımdın en çok.Hani sızısını her an çektiğim... Sana her "canım" deyişimde tutulup kalmalarımdın.
Diyemediklerimdinvirgul.gifsustuklarımdın sen... Bazen... Bazende deli gibi haykırdıklarımdın virgul.gif kendi kendime virgul.gif kendimce...
Sen hep özlemini çektiğimdin aslındavirgul.gifömrüme yayılmış mis bir kokuydun... Sen tarif'imdin ve tarifsizliğimde...

Şüphesiz titreyişlerimdin sen ayazın ortasında virgul.gif sıcacık yaz günümdün bazen.
Umutlarımdın virgul.gif umutsuzluklarımdın... Sır'rımdınvirgul.giftek kişinin bildiği.

Aslında hep saklımdın sen...
Seni seviyorum derken de virgul.gif git derken de virgul.gif küserken devirgul.gif gülerken devirgul.gifkıskanırken de...
"Bıktım artık" derken bile kendi kendimevirgul.gif en saklı yanımdın sen benim.Kocaman bi sevgi içinde...

Aslında ben "sen'dim" de...
Neyse...
Neyse.

Bir şehir olvirgul.gif mesela İstanbul gibi. Deki: "Boğazım kuruyana kadar seveceğim seni."

offff cok güzelmişş yüreğine sağlık erci
Seni seviyorum derken de virgul.gif git derken de virgul.gif küserken devirgul.gif gülerken devirgul.gifkıskanırken de...
"Bıktım artık" derken bile kendi kendimevirgul.gif en saklı yanımdın sen benim.Kocaman bi sevgi içinde...
Ruhunu canlı tutacak kadar mutluluklar seninle olsun....

ZencefiL...

Teşekkürler....
Aslında hep saklımdın sen...

Bir şehir olvirgul.gif mesela İstanbul gibi. Deki: "Boğazım kuruyana kadar seveceğim seni."

Teşekürler erci.

Çok güzel bir paylaşımdı

Boğazım kuruyana dek seveceğim seni...

Sevgiyle KaL.

çok teşekkür ederm mutluluk hakeden herkesin olur insallah Smile
Sayfama renk kattığın için...

ben teşekkür ederim Hilal sana...
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok teşekkür ederm mutluluk hakeden herkesin olur insallah Smile

Amin... Smile