:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ROBOTLARLA SEKS'E 4 YIL VARM?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
xilrobotej7.jpg
Robotla Sekse Sadece 4 Y?l Var!.. Robotlar?n ?nsana Benzemesine ?li?kin ?al??malarda, ?nce D?? G?r?n?mleri Ve ?skelet Yap?lar?na A??rl?k Verildi!
Bu s?re? 4 y?l i?inde m?kemmel bir hale gelecek. Bir ba?ka deyi?le, insandan farks?z bir ?ekilde y?r?yebilen, konu?an, dokunan ve hatta seks yapan robotlar?n ?retimi en ge? 2010 y?l?nda yap?lm?? olacak
Aliiiiiiiiiiiiiii gel gel... Çabuk gel.... Geçende seninle teknoloji hakkında tartışıyorduk. Tezlerim doğru çıktı... 4 yıl sonra koynunda bir robot hatun olacak oğluum Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Haklı çıktım görüyorsun dimi ? Big Grin

10 yıla kadar robotlar kesin çocuk da doğurur... Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Paylaşım için teşekkürler...
hehe en güzel yanıda kendim pragramlıyacağım dert yok tasa yok Big GrinBig GrinBig Grin
Abiii yok yok boyle bi?i.. sd???nsene ba?im agriyo , di?im agriyo, yorgunum derdi yokBig Grin
Programi yukle ?arjini yap rahatina bak agaBig Grin ali olum tam senlikBig GrinBig GrinBig Grin

AB??? MERAK ETT?G?M?Z ?EY ACABA BUNLAR?N ?ARJ S?RELER? NE?
:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
şaşırdımmBig Grin
:yikildim::yikildim::yikildim::teytey::teytey::teytey:
TAM POZİSYONDA ŞARJI BİTMESİNDE
arkadaşım sakin ollll içindeki duyguyu dışa vurma Wink

benim hiç robotla fantazim yok istemem onları hoh
şaban öz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TAM POZİSYONDA ŞARJI BİTMESİNDE

yuhh :S :S
gerçi bunu sormam yanlış oldu o kullanma kılavuzunda yazar
Sayfalar: 1 2