:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Nakışladığım Gece,DoLunaydı..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Küçük ve masum sessizliklerinvirgul.gif gittikçe kırbaç etkisi yaratan çemberi daralıyor…

Sayısız darbelerin arasından sıyırabileceğim gün doğumuvirgul.gif zifiri karanlıkla ortak çalışıyor;

ve ben hangi sayfanın yırtılıp bir tarafa atılan parçasıyımvirgul.gif çözemiyorum… Kemik uçlarıma yerleşen dermansızlığın yazgısıvirgul.gif tek cümlede atılmış meğer! Artık bir imza yok!!

[b][b]
Uzuvlarımdan bana kalan durgunluğun çözüleceği zamana direnmek nafile..
[/b]
[b]
Belki de baharı beklerken kışı unuttuğumuzdan oldu tüm bunlar…
[/b]

[b]Şeridin bomboş olduğunu düşünürkenvirgul.gif tali yolllardan vurgun yedik…
[/b]
[b]Ki vurgunu kâğıda çizmek bu kadar zorken

[b][b]Yine de sargısı boldur düşleriminvirgul.gif düşüşlerin geçirgen olduğu bir atlasta... [/b]
[/b]

[b][b]Henüz yolun başındayken dudaklarımın kenarına bıraktığın kokunlavirgul.gif karı delen bir güneşin bakışlarıma düştüğü yerdenvirgul.gif sana dokunuyorum...[/b]
[/b]

[b][b]Şehir ayrılıkları sürtse de bedenimivirgul.gif birgüne dair inadına bekliyorum geleceğimizi...[/b]
[/b]

[b][b]"Kıskaçlarını açmış zamanın törpülediği yüreğimden akıp gitti sensizlik...[/b]
[/b]
[b][b]Bir tutam ayrılık da olsa perçinleyenvirgul.gif içimdeki sana emanet ediyorum ben’imi...."

[/b]
[/b]

[/b]
[/b]