:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Dünya bu fotoğrafı konuşuyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
640643_detay.jpg?1308302797

Kanada'nın Vancouver kentinde çekilen bu fotoğraf, dünyanın her tarafında tweet'lendi. Karede önlü arkalı polisler eylemcilerle çatışırken, sokağın ortasında bir kadın ve erkek yerde uzanmış öpüşüyorlar.

Vancouver'da fotomuhabir Richard Lam'in kamerasına takılan bu görüntünün ardındaki hikayeyi manşetine taşıdı.

Vancouver Canuks'un Boston Bruins'e karşı 4-0 kaybettiği hokey maçının ardından taraftar sokağa döküldü.

Fotoğrafçı Lam, olaylar esnasında "Bu iki kişiyi yerde yatarken gördüm. Başta birinin yaralandığını düşündüm" dedi ve o anın fotoğraflarını çekti.

"Tamamen kaos vardı. Eylemciler 2 arabayı ateşe vermişti ve bazıları bir dükkanın camlarını kırıyordu" sözleriyle yaşananları anlatan fotomuhabir, "kaosa dair bir 'an'ı yakaladığımı biliyordum ama editörüm bu iki kişiyi gösterip 'yaralanmamışlar, öpüşüyorlar' diyene kadar farkına varmamıştım" dedi.

Kim olduğu hala bilinmeyen iki kişinin yerde öpüştüğü olaylarda yüze yakın kişi tutuklanırken 150 kişinin hastanede tedavi görmesi gerektiği bildirildi.
bunlar o karmaşada fırsat bu fırsat dedilerrrr..... Big Grin
Ne güzel, keşke herkes düşündüğünü yapabilecek kadar yürekli olabilse... Smile
Adrenalin ve romantizm...özgürlüğün sınırı...
Süper bişey ya cesaretten dahası lazım bunu yapabilmek için Smile