:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sıraya geç...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
SIRAYA GEÇ! DEGİŞİK YAKLAŞIMLAR Smile

KLASİK TEPKİ: Sıraya geç kardeşim

NEOKLASİK TEP...Kİ: Şeker kardeşim sıraya geçiver

REALİST TEPKİ: Sıra var

SURREALİST TEPKİ: Sallandıracaksın bunlardan ikisini kızılay da bak bir daha yapabiliyorlar mı?

ROMANTİK TEPKİ: Beyefendi galiba sırayı görmediniz

NATURALİST TEPKİ: Sırana geç

MODERN TEPKİ: Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa da...

POST-MODERN: Sırana geç lan ayı!

UZLAŞIMCI: Acelesi olmasa öne geçmezdi; üzmeyin garibi

DEVRİMCİ: Alt yapı sorunları çozülmeden halkımız sıraya geçmez. Devrim olunca herkes hizaya gelecek

KADERCİ: iki dakika fazla beklesek kıyamet mi kopar? Kısmetse hepimizin işi görülür

FELSEFECİ (septik-kuşkucu): Ön ve arka kavramları gorecelidir.O tarafın ön taraf olduğuna kim karar verdi? Öne geçtiğini zanneden, aslında arkaya geçmiş olabilir

KANT'CI: Efendim algılanmayan şeyler yok demektir. Bakmayın o tarafa,adam yok olur

KÖTÜMSER VAROLUŞCU: Herkes bir gun ölecek. Onurlu bir şekilde bekleyin. Bir gün o adamda ölecek

İYİMSER VAROLUŞCU: Sıkmayın canınızı,su anın tadını çıkarmaya çalışın. Bakın ne güzel hayattasınız ve birileri önünüze geçebiliyor

HUMANİST: İnsanlık bir bütündür. Birimiz hepimiz hepimiz birimiz için. Dolayısıyla birimiz öne geçince,aslında hepimiz öne geçmiş oluyoruz.
ben bunu yazmıştım Big Grin Saol yinede canumm
REALİST TEPKİ: Sıra var

işte bu benim Big Grin Big Grin

buna da koptum :yikildim:
POST-MODERN: Sırana geç lan ayı!
yaso sen yazdığında görmemiştim ya iyi olmuş masal tekrar yazdığın Tongue Big Grin
Hıhhhhh Tongue

Olmuş tabi yeniden gülüoruz ne güzel.
nasıl görmedin yaaa yorum yapmamşımıydın onada sılaaağ Big Grin öle hatlıorum sankim bilmıorum
aman be dün naptığımı unutuyorum yoğunluktan :yikildim:
Yaniiiiiii yaniiiiiiii
Big GrinBig GrinBig Grin doru valla
Sıla yorum yapmamış hatun yaaa Big Grin baak baaak
[url="http://www.duygusuz.com/maxi-geyik-91/siraya-girmeden-one-gecenlere-tepkiler-137723/"]
Konu hani bu
[/url]
Sayfalar: 1 2