:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Megastar Tarkan'a Büyük Şok..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
[FONT=Times New Roman, Times, Serif]38. Altın Kelebek ödül törenine katılan Megastar Tarkan sahneye ödülünü almaya çıkınca büyük bir şokla karşı karşıya geldi…[/FONT]

[FONT=Times New Roman, Times, Serif] [/FONT]
Megastar Tarkan, tam ödülünü aldığı sırada Tuğba Ekinci’nin şok sorusuyla karşı karşıya geldi…

Ekinci’nin Tarkan’a; Size şimdi Hülya Avşar’ın yerine soruyorum “Neden okul yaptırmadınız?..” sorusuna Tarkan, ben zaten yaptırdım bunları konuşmak ayıp olur, bu soruyu cevaplamak istemiyorum diyerek ödülünü almadan sahneyi terk etti…
valla ortalığa çıkıp reklam yapmadan yapılan iyilik makbuldür gerçekten yaptırdıysa helal olsun kıskananlar çatlasın Big Grin
bncede yanii tubadan başka ne tür soru beklenir :/ ne anlar o
Ben yaptırdı die biliorum okumuştum biyerlerde ama illaki yayına çıkcak deilki böle şeyler iyilik açıöça bağrınarak sölenen bişey deildir zaten söleniosa iyilik olmaz reklam olur onların dünyası içinde...
İyi yapmış aferim Tarkan'a
Biri bu Tubayi durdursunSmile
O Simdi asker sarkisiyla ödül alacam diye asker kostumüyle gelmisti.. Gündemde hala Big Grin
:of: sinir oluorum ona zaten yaaa iyi bişe de dese kötü benm için o derece
Ben iyi bişe dediğine denk düşmedim. Ya polemik yaratıldı ya gaf olarak algılandı...
bnde denk düşmedim seviyesiz insan işte .. neysee yaa
[yt]SmUHHEJNxqs[/yt]
teşekkürler hayatım Smile
Sayfalar: 1 2