:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Cemal Süreya şiiriyle hayranlarını selamladı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Cemal Süreya şiiriyle hayranlarını selamladı

110528-025452-354763-CB.jpg
Sezen Aksu’nun “Bakarsın umduğundan iyi geçer yaz... Öptüm” mesajıyla yayınladığı yeni albümü müzik marketlerde yerini aldı.,
Aksu’nun albümü ilk çıkışta 90 bin adet olarak basıldı. Sanatçının “Hayatın kıymetini daha iyi anladığım, neşeli ve tadı yerinde bir döneme ait şarkılar” diye tanımladığı 10 şarkının yer aldığı albümde 9 şarkının müziği, 6 şarkının sözleri kendi imzasını taşıyor. Albümde ayrıca, Aksu’nun birçok albümde beraber çalıştığı Yıldırım Türker’in iki sözü ve Nazan Öncel’in sözü ve bestesini yaparak Aksu’ya hediye ettiği ‘Ballı’ isimli şarkısı bulunuyor. Sezen Aksu’nun “20 yıldır her albümde bestelemek için çok çabaladım, ‘tamamdır’ dediğim bir melodi bulamadım. Ama bu defa oldu bence...” dediği Cemal Süreya’nın ‘Sayım’ isimli şiiri de Aksu’nun bestesiyle albümde yer alıyor. Prodüktörlüğünü Sezen Aksu ve Mithat Can Özer, süpervizörlüğünü Aykut Gürel’in üstlendiği albümün kreatif takımında bu isimlerin yanı sıra Can Şengün, Alper Erinç, Aytuğ Yargıç, Ozan Bayraşa ve Seden Gürel yer aldı. 8MAGAZİN SERVİSİ
Bu kadın her türlü dinletiyor kendini... Teşekkürler