:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: İkizler 02.06.2011
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Onlar abartılı bir şekilde konuyu ele alıp sizi sorgulayabilir ve daha iyi adımlar atmanız için sizi zorlayabilirler. Yada siz üzerinizdeki bu baskıyı mantıklı olarak ele alırken onlara karşı duygusuzca yanaşabilirsiniz. Bu arada başkalarından görmeyi arzu ettiğiniz maddi destekler konusunda terslikler çıkabilir. Üzerinizde yoğun bir baskının varlığı adım atmanızı güçleştirebilir. İç dünyanızdaki çatışmalar, yuvanızla alakalı konularda ve ikili ilişkinizde fazlasıyla görülür. Karşınızdaki insana karşı kimi zaman bağımlı kimi zamansa koparıcı etkiler altında davranır bir türlü kesin bir yol tutturmazsınız. Satürnün etkisi olan bu durum doğaldır ki ikili ilişkilerinizde bir süre daha sizi etkilemeye devam edecektir. Bugün tüm bu etkilerin üstüste geldiği bir gün olarak zorlu geçebilir. Yapmanız gereken kendinizi ve çevrenizi eleştirmekten uzak durarak yeteneklerinizi en kolay şekilde işinizde göstermek olmalıdır.
onlara karşı duygusuzca yanaşabilirsiniz.

evet ben buşuna duygusuz üyesi olmadım uykuntur Big Grin
:yikildim: e yaniiii
Teşekkürler ..
rica ederm Smile