:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Şeytanı Gördüm
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
I-Saw-The-Devil-1281365265.jpg

[SIZE="3"][COLOR="Navy"]Yapım: 2010~ GüneyKore
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Korku, Suç
Yönetmen: Ji-woon Kim
Oyuncular: Byung-hun Lee, Min-sik Choi, Bo-ra Nam, Byeong-hee Yun, Chae-yeong Yun, chun ho jin, Gook-hwan Jeon, Ho-jin Jeon, ın-seo Kim, Jun-hyeok Lee, Myeong-su Choi, San-ha Oh, Song-yi Han, Yun-seo Kim
Senaryo: Park Hoon-jeong-ı
Yapımcı: Seong-weon Jo, Hun-you Jeong, Kee-young Cheong, Hyeon-wu Kim
Görüntü Yönetmeni: Mogae Lee
Müzik: Mogg, Mowg
Süre:2 saat 24 dk

Konusu:
Zevk için öldüren bir psikopatla bir gizli ajan arasındaki kedi-fare oyununu izleyen bir intikam filmi. Şeytani zekâsıyla dehşetengiz cinayetler işleyen, kurbanları arasında çocuklar bile bulunan seri katil Kyung-chul'u polis bir türlü yakalayamaz. Ancak, emekli bir polisin kızı öldürüldüğünde, kızın nişanlısı, gizli ajan Dae-hoon, katili kendi bulup cezalandırmaya karar verir. İntikamı kanlı olacaktır, bir canavara dönüşse bile.[/COLOR][/SIZE]
filmin süresine bak bu ne yaa iki kere ara verirler heralde Big Grin izle izle bitmez Tongue Big Grin
Ohaaaaa :lol: süreye bak Big Grin Ama izlerim ben wc için falan sıkışcak olsamda Big Grin
titanic kaç saatti yahu onu da izledik sonuçta film heyecanlı ve güzelse anlamıyo bile insan kaç saat sürdüğünü Smile
KEsinlikle ben çok filme nie bittiki ya hemencecik deidğimi bilirm Big Grin