:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Zor Hedef
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Point-Blank-i-1297278004.jpg

[SIZE="3"]Yapım: 2010~ Fransa
Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç
Yönetmen: Fred Cavayé
Oyuncular: Elena Anaya, Gilles Lellouche, Gérard Lanvin, Roschdy Zem, Angelo Aybar, Arnaud Klein, Claire Perot, Eric Malo, Frans Boyer, Jacques Colliard, Jade Breidi, Léa Philippe, Mireille Perrier, Nicky Naude, Philippe Couerre, Virgile Bramly
Senaryo: Fred Cavayé, Guillaume Lemans
Yapımcı: Cyril Colbeau-Justin, David Giordano, Sylvain Goldberg, Jean-Baptiste Dupont
Görüntü Yönetmeni: Alain Duplantier
Müzik: Klaus Badelt
Süre: 1 saat 24 dk

Konusu:
Samuel ve Nadia için hayat güzel sürüyordur. İlk bebeklerinin doğmasına çok az kalmıştır. Sağlık görevlisi belgesini almak için çalışan Samuel’in hayatı bir gün tamamen değişir... Nadia, Samuel’e saldıran adamlar tarafından kaçırılır. Samuel kendine geldiğinde telefonu çalmaktadır. Polis gözetiminde hastanede yatan adamı oradan çıkarmak için sadece üç saati vardır. Samuel’in kaderi, polisin hırsızlık suçundan peşinde olduğu Sartet’e bağlıdır. Eğer karısını bir daha görmek istiyorsa çok hızlı davranmak zorundadır.[/SIZE]
Anam Fransız filmi bide hee güzel güzel de konusu, sıkıcı oluo bu Fransızların polisiyesi
valla bayaadır işte buna gitmem lazım diyeceğim bir filme rastlamadım Big Grin ama çok bol param olsa hepsine giderdim sinema ayrı bir kültür ayrı bir zevk Smile
Doğru da bayılacağım bi filme gitmezdim ben sıkıntıdan bayılacağım Big Grin
o da doğru Big Grin
Boşa para günah iki berbat filmlik parayı biriktir kitap al onun yerine Big Grin