:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Türkan
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
turkan-filmi.jpg

[SIZE="3"]Yapım: 2011 ~ Türkiye
Tür: Biyografi, Dram, Politik
Yönetmen: Cemal Şan
Oyuncular: Binnur Kaya, İsmail Hacıoğlu, Altan Erkekli, Şevket Çoruh, Selin Demiratar, Tardu Flordun, Begüm Birgören, Şebnem Sönmez, Burak Altay, Ragıp Savaş, Tanju Tuncel, Haldun Boysan, Serdar Orçin, Özge Özder, Yurdaer Okur, Ahmet Saraçoğlu, Şemsi İnkaya, Pınar öğün, Beyza şekerci, Burçin Oraloğlu, Uğur Demirpehlivan, Evren Bingöl, Bekir çiçekdemir, Rüçhan Çalışkur
Senaryo: Ayça Mutlugil, Cemal Şan, Oya Yüce
Senaryo (Kitap): Ayşe Kulin
Yapımcı: Ata Türkoğlu
Müzik: Nail Yurtsever, Engin Arslan, Cem Tuncer

Konusu:
Cüzzamla savaş ve eğitim konusunda sadece ülkemizde değil, tüm dünyada örnek alınacak girişimlere imza atmış Türkan Saylan’ın yaşamını beyazperdeye aktaran film, Türkan Saylan’ın ikinci ölüm yıldönümü olan 19 Mayıs 2011'de vizyona girecek. Sürprizlerle dolu konusu, duygu yüklü sahneleri ve bilinmeyenlere ışık tutan senaryosuyla Türkan, bizi zamanda bir yolculuğa çıkaracak.
[/SIZE]
işte buna gidilir yaaa ...
Dizisindense filmini tercih ederim
evet onu izleyemedik bunu izlerizBig Grin
dizi son zamanlarda çok geç saatlere alınmıştı son bölümlerini izleyememiştim ama ben de filme gitmeyi çok istiyorum
hep deişti falan ama en hakikatli bi diziydi yane boş deil enazından .. gidebilirz inş.
inşallah vakit ve nakit bulabilirsek Big Grin
Filmi daha anlaşılır olur die tahmin ediorum çnk dizilerde bi olay 5 bölümde anlatılıo sıkıo bazen
vakit nakit oldumu hepsine gideriz tez zamanda Big Grin

film daha güzel olur bncede uzatmamak iisi
Allah^m en kısa sürede nakitlendir biziiii
Sayfalar: 1 2