:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ‘Planking’de korkulan oldu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Avustralya’da Facebook ve Youtube gibi sosyal paylaşım sitelerinde ortaya çıkan ‘planking’ (yüzüstü uzanmak) modası, sonunda korkulduğu gibi can aldı.

Avustralya’nın Brisbane kentinde, bir binanın yedinci katının balkonunda ‘planking’ yapmaya kalkan 20 yaşındaki Acton Beale isimli genç öldü.

92400_0.jpg

92392_0.jpg

92381_0.jpg

Bu insanlar çıldırmış olmalı. Manyakça bir oyun ya. Kaç kişi tutuklanmış abzürd hallerde bulunmaktan varya :;-D:

[url="http://haber.mynet.com/detay/dunya/plankingde-korkulan-oldu/571277"]Alıntıdır
[/url]
ilk defa duyuyorum böle bişeBig GrinBig Grin komedi yaa saçmaa

amaç ne anlamadım
komedi de saçmalığın önde gideni amacı anlayan bana da sölesin :S Ne kazanıolar uzandıklarında allahım yarabbim
:yikildim: çok çağdışı kalmışım çooooooooooooooookk hiçbişeyden haberm yok bundan sora bnde öle yatcam:lol:
Yeni yatış stilimiz planking Big Grin
:yikildim: hayyalahım yaa
illa böle manyakça ve olmıcak yerde mi uzanınca oluyomuş çatıda bilmem nerde uzancaklarına yataklarında uzansalar ya Tongue Big Grin Big Grin
yaniiii yatakta full planking yapıorum deseneBig GrinBig Grin modaya uyuyomuşum ya
Manyağa bak Big Grin Şaşırmış bunlar (:
:lol: yatakta planking iyimiş Big Grin
Sayfalar: 1 2 3