:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Değişik Şarkılarla Şarkı Devam Ettirelim...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Açıklamayı örnek yapıp başlıyorum Big Grin

Ben aşksız prensimmmmm sen arsız bir avcı severken ayrılmak ne kadar acı;

Acı veriyor yeniden baştan sevmesi

Sevmek eskidenmiş güzelim sanki yıllar öncesinde kalan aşkımız bir masalmış birtanem

böle işte ama siz benim gibi altalta 3 şarkı yazmayın emi =D tek bi şarkının iki satırını en az koymanız yeterli.

Not: Adminiçem ve diğer görevli arkadaşlar. Bu konu varmı yokmu çok baktık tartıştık ama göremedik varsa bi zahmet kilit ya :=-0:
sanırım böyle bi oyun yoktu varsa da çook eskilerde kalmış olabilir oynayın takılın kafanıza göre Big Grin
Anammmm teşekkürler ozaman =D
bitaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmm deli gibi severim seni beeenn gözüm gibi severm seni bennBig Grin
Ben seni severim canımdan çoook kimseye omazzz sana yok yok :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
yok yok yok yok denizler taşsa bile dağların boyu değişse yine hep sensiz yok yok yok yok sensiz yok yok yok yok
zaten benim senden sonra düzelme şansım
yok yok yokBig Grin
yok, Karanlık bu sokaklarda sesimi duyan yok, Elimden hiç bir şey gelmez, Hiç bir çarem yok, Karanlık bu sokaklarda elimi tutan yok, İlk değil son olmaz, Hayat yalnız yaşanmaz,Sesimi duyan yok, Elimi tutan yokAğlasam, yalvarsam, bağırsam, Bir şey farketmez
farketmez o kız seni sevmesede farketmez
o kız sana bakmasada farketmez
arkadaşların seni hiç terketmez:d
terk etme,erkek kadın farketmez, aşk insanı terk etmez, ne gerek war havaya ,haydi eller hawaya, eller hawaya
havalııııııııııııı havalııııı havuç kafalı etrafı güzel kızlarlaaa sarılıı Big Grin:yikildim:
Sayfalar: 1 2 3