:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: BiLmiyorum Kii siz Ne d???n?yorsunuZz...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Bir ben’ in bir sen i?indeki umudu gibi anlam dolu bir y?re?im var. ?aresiz kald???m anlar?n an?s?na yeti?tiririm t?m g?l?msemeleri. Zaman?n nank?rl??? umurumda bile de?ilken, yosma kald?r?mlarla dostlu?um ?v?n? katar benli?ime. An gelir bir y?ld?z olurum ba??n?n ?st?nde sallanan, an gelir yanar?m ocak misali. Bilirim sevab?n fanili?ini ama tutamam s?zlerimi...

Oysa yar?m b?rak?lm?? bir ekmek, hen?z gidilmemi? bir yol ve a??zdan ??kmam?? s?zlerle avutuyorum kendimi. Korkuyorum ge? kalmaktan senin anlayaca??n... Varolu? sebebimi d???nd???m anlarda, kendi i?imdeki alaca midemi buland?r?yor ?o?u zaman. Kustu?um ?ey nefretten ibaret de?il lakin... Birden bire ruhumun tam ortas?na taht kurmu? sen, girdi?in gibi ??kam?yorsun i?te i?imden. Daha do?rusu ben de yanl?? bir ?eyler var, fark?nday?m.

Ne istedi?imi bilmiyorum. Tutup kendi ipimi ?ekmeye ?al???yorum, yeti?emiyorum. G?zlerimi kap?yorum, r?yalar uyand?r?yor. Neye el atsam ba?aram?yorum k?sacas?.

Yaln?zl?k diyorum. Ka??n?lmaz bir son, baki bir dost, fani bir karanl?k. Y?rekten g?ze bir ???k... ‘Neler payla?abilirim?’ sorusunun kar??l??? s?rekli ‘hi?bir ?ey’ iken; ben nas?l olur da bir ??k?? yol umuyorum, bilmiyorum. Yoruldum asl?nda... ??yle bir d?n?p bakt???mda ge?mi?ime, pek te i? a??c? de?il biriktirdiklerim. Yani do?u? ba?lang??, ba?lang?c?n s?s? ?ocuklu?um ve ?ocuklu?a kanan bug?n?m. ??te hayat yadigar?... Nas?l bir nesil yeti?tirebilirim ki?

Fark?nda m?s?n bilmiyorum ama ikimiz aras?ndaki ?eli?ki asl?nda her ?eyi unutturuyor. G?ndelik ya?ananlar, al??kanl?klar ve bunun yan? s?ra d??ler. Hepsi birbiri ard?na s?ralanm??, hesap soruyor. En hassas davrand???n seni en ?ok mutlu edenler, ??reniyorum. Bir yaraya bin yara a?sa da cesaretin, y?k?lm?yorsun. G???k alt?nda bir miras sevdalar?n, vermiyorsun. Yummuyorsun g?zlerini, yumru?un avucunun i?inde. Direniyorum...

Bir ?ok s?z?n yan? s?ra, ald?r??tan uzak her sald?r???mda sana; bir mevsim ge?iyor aradan. G?zlerinde a?an ?i?ekler dudaklar?na s?z?l?yor, ad?m oluyor dilinde. Her zikrinde bir nur beliriyor geceleri. Huzura kavu?uyorsun sayemde, ben ise vicdan?mla bo?uluyorum.

En b?y?k g?nah?ms?n. Cezas? yok.. S?r?lm??, ezilmi?, harap olmu? bir ben ge?ti?in yerlerde... R?zgar oluyorsun, savruluyorum. S?cakl???nla kuruyor nefesim, ellerin can kat?yor can?ma. Diriliyorum...

Bir g?n?n ya?anm??l?klar? gibi g?n?birlikmi?sin, siliyorum. Yoklu?umca b?y?yor bencilli?in, sesim gecelerine ninni oluyor. Bekliyorsun...

Her ?eyi b?rak, her hat?ra zamana yenik d??er ??nk?. Sevdan?n galibi, bug?n?n sana sundu?u hediyedir. B?rak hep paketiyle kals?n... Heyecanlan, merak et, ula??lmaz olsun.

Her?eyimDin El oLdun ElLEre Gittin BEnnnDennn...

Bu Bana Esqi BirinDen kaLan hat?raa vede benim vicdan?mLa yaz?lara D?kt???m m?sralar Siz bunu OkurKen Ben Her sat?r?nDa Bir defa daha ?L?yoruM.. Her sat?r?nDa A??? Her kelimesinDe Bir qer?ek yat?yor.... Bilmem Siz bunu D???ne Biliyormusunuz.....
o y?zdEn yanl?zL?k Menin Esqi SewqiL?m......
Geselll arkaaşım ellerine sağlık Wink
SaqoLL )= HisLErimiii payLaştım.... Esqi dostum saqoLSun )=)=)=)=

Firari Fırtına

Paylaşım değeri açısından koca bir teşekkür hakettiniz ..

Teşekkürler ...
saqoLasın kardeŞİm... HissLErimm sizLErLE payLaşmaK istediM... vicdanımı rahatLatMak Amaçlı yazDım... )=)=)=

Firari Fırtına

Hoş olanda bu zaten dost ...
Dimiii keşkem HerKeş bunu yapaBİlseee =))

Firari Fırtına

Herkes bunu yapamaz ...
İŞte İnsanlarında burada qüçLü 0Lup 0Lmadıkları çıkı0 pu arada perişan pir haLDeyim kafamı dağıtmam lazım kardeşim esqilere döndümm )=)=)=)=)=

Firari Fırtına

Nostalji yaşamak her zaman güzeldir ...

Not : Unutmaki bir 10 yıl sonra bugünlerimizde birer nostalji olacak ve bu günleri arayacağız ...

Sevg ...
Sayfalar: 1 2