:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ?zlemim!...?zlemin MidiR?..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
[COLOR="Red"] D???nceme d??t?n yine...

Sen d???nceme d??t?n, ben hasret t?rk?lerine, dal?p gitmelere...

Senin d???nceme d??men, ne demek bir bilsen!...

?al??malar?n bir yerinde, birdenbire okudu?um literat?r?n her kelimesinde g?zlerini g?rmem, konu?tu?um insanlar?n y?zlerine bakarken seni hayal etmem, demlenmesini bekledi?im ?ay?n buhar?n?n kolumu yakmas?, kimyasal listesine ismini yazmam, yeti?tirilmesi gereken laboratuvar ?al??mas?n?n en ?nemli yerinde benim durup d???nmeye ba?lamam, yapaca??m i?i unutarak!!! Sesindeki sevdi?im o ?en kahkahay? duymak isteyip telefona sar?lmam, telefonla s?ren bir saatlik u?ra??m sonunda, kendime yenik d??erek, seni aray?p sesini duymam!... Sabaha kadar, sesini duyman?n verdi?i heyecanla uyuyamamam!... Uyand???m sabah?n, bayram sabah? olmad???n? bildi?im halde; heyecan?mdan elimi, kolumu nereye koyaca??m? bilememem, g?n boyu!...

D???nceme d??t?n derken, sanma ki akl?mda de?ildin de birdenbire d??t?n, fikrime... Tam tersine, y?re?imdeki hasret s?n?rlar?n? a??p d???nceme s??r?yor art?k, g?n?n her saatinde...

Desem ki seni ?zledim, hasretim bir tek s?z?ne, sesinin i?inde oldu?u bir tek ?en kahkahaya...

ANLAR MISIN, O AN ???MDEK? DEPREMLER?...

Anlar m?s?n, ?zleminin damarlar?mdaki kan gibi i?imde dola?t???n?...

Sen de beni ?zler misin???

Benim seni ?zledi?im kadar!!!...

?zlemim, ?zlemin midir???...

SEVG?L?!... [/COLOR]
Gzeldi Yreğine Sağlık
yüreğine sağlık arkadaşımm.....güseldi......
Alıntı:ANLAR MISIN, O AN İÇİMDEKİ DEPREMLERİ...

kimse anlayamaz!!! eline sağlık prenses..
g?zlerinize sa?l?k Wink hislerinize de Smile
Sad Çok hoş... Teşekkürler...
YÜreĞİne Salik ArkadaŞim.paylaŞimin Çok GÜzel
çok hoş bir yazı ellerinize sağlık prenses
asıl ben teşekkür ediyorum arkadaşlar gönlünüze sağlık Smile Wink
Teşekürler Prenses...
Herzaman ki gibi yine güzel bir paylaşım...
......................................
Sayfalar: 1 2