:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sıkıldıkça yazı yazın
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[SIZE="4"][COLOR="Blue"]Duyguları kağıda ve yazıya dökmek; stresi azaltıyor ve depresyonu bir hayli hafifletiyor. Uzmanlar sıkıntılı zamanlarınızda yazı yazmanızı öneriyor. …

Duyguları kağıda ve yazıya dökmek; stresi azaltıyor ve depresyonu bir hayli hafifletiyor. Uzmanlar sıkıntılı zamanlarınızda yazı yazmanızı öneriyor. Bir araştırmaya göre; ilişkiniz hakkında hissettiğiniz fakat dile getiremediğiniz duygularınızı kağıda döküp bunu partnerinizle paylaşmak; ilişkinizi sıkı bağlar içine sokabiliyor. Araştırmaya göre; yazılarını paylaşan çiftler yalnızca yüz yüze görüşenlere nazaran birbirlerine çok daha bağlı oluyor. Yüz yüze görüşmekle yetinen çiftler, birbirleriyle derin bağlar kurma konusunda sıkıntı çekiyor.[/COLOR][/SIZE]
Valla çok doğru çok teşekkürler bu yazı için. Ben yazdıkça içindekileri dökebiliorum bazn anlatmakla olmuyor boşalmıo insanın için Smile
evet en güzeli yazmak bencede Smile
Evet ama bazen ben yazıp okuyunca beğenmiorum içim dahada sıkılıyor bunun çözümü ne :S
yaz okuma :yikildim:
:lol: olarr Big Grin