:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Aşkın espirisi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
♥ ilk goruste aski anliyorumda omur boyu birinin suratina bakaniki kisi arasinda ask bir mucizeden baska birsey degil !!! Bill Cosby

♥ Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla sersemin teki oldugunu anlaman arasinda gecen zamandir.

♥ Arabanin onundeki cocuklar kazalara arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur.

♥ Ben ona baktim o bana bakti simdi dort cocuga bakiyoruz.

♥ Dokuz kere sev onuncu olayim Gercekten sev sonuncu olayim.

♥ Erkekler belediye otobusu gibidir. Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir.

♥ Ona kalbimi verdim saklasin diye salak buzdolabina koymus bozulmasin diye.

♥ Birakip gittin beni... Seni unuttum sanma zaman alismayi ogretti belki ama unutmayi asla...

♥ Savasma sevis sevisirken zaten savasiyorsun.

♥ Dusen bir yaprak gorursen Beni hatirla sevgilim Biliyorsun seni ben Sonbaharda sevmistim. Imza: Copcu Riza

♥ Askim seni seviyorum! Ama parayi daha cok... Lakin paranin ne onemi var muhim olan miktari!

♥ Sen sen ol kapi onunde ask yapma! Askin gozu kordur ama konsununki asla!

♥ Erkekler neden evlenemiyecekleri kaninin pesinden kosarlar? Kopeklerin kullanamayacaklari otomobillerin pesinden kosmalari gibi.

♥ Sana sarilmayi o kadar cok seviyorum ki. Cunku o sirada yuzune bakmam gerekmiyor.

♥ Sen likor gibi tatli tekila gibi carpici viski gibi asil konyak gibi sicak sampanya gibi ozel sarap gibi tutkulu malibu gibi egzotik kokteyl gibi muhtesemsin.

♥ Bir kopek ile bir erkek arasinda ne fark vardir? Kopek sadece haliyi kirletip mahfeder erkek ise tum yasamini mahfeder.

♥ Vefasiz sevgilim alzheimer hastasi bile senin kadar cabuk unutmaz pes...

♥ Kalbimde yasiyorsun ama kirani vermiyorsun. Not: Ev sahibi en kisa zamanda onunla evlenmezsen seni kapi disari edecekmis
♥ Bir kopek ile bir erkek arasinda ne fark vardir? Kopek sadece haliyi kirletip mahfeder erkek ise tum yasamini mahfeder.

♥ Vefasiz sevgilim alzheimer hastasi bile senin kadar cabuk unutmaz pes...

Süpermiş bunlar... Teşekkürler Smile
Alıntı:♥ Ben ona baktim o bana bakti simdi dort cocuga bakiyoruz.

Big Grin Ahhaha Big Grindddd
♥ Arabanin onundeki cocuklar kazalara arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur.

hayyyy :yikildim: töbeeeeee Big Grin Big Grin
Alıntı:♥ Ben ona baktim o bana bakti simdi dort cocuga bakiyoruz.
Biz yıllardır boş bakmışız he,,,harikaydı,,,teşekkürler.