:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ayr?l?k neden ???t?r insan?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bir kitapta okudum "Ayr?l?k neden ???t?r insan?" diye soruyor... Sahi neden?

Geceler uzar, yollar uzar, g?zya?lar? uzar, g?ky?z?n?n mavisi griye uzar... Hi?bir?ey bitmek bilmez art?k ayr?l?nca...

Dalgalar h?r??nla??r, ya?murlar hep ?st?m?ze ya?ar, b?t?n renkler de?i?ir...

G?zler hep dolu doludur art?k, her?ey dokunur insana, d??t? d??ecek ya?lar uzar... Nefesin kesilir, y?re?in s?k?l?r, akl?n kar???r... G?nl?n kar???r...

B?t?n d?nyaya kapat?p kap?lar?n? ?ylece donup kalmak istersin, ?ylece dondurup kalmak her?eyi, so?uklar uzar...

Can?n?z ac?r, i?inize bir b??ak saplam??lar sanki, yanar da yanar insan... G???ste bitmek bilmez bir a?r? ba?lar... A??zlarda ak?amdan kalan ac? bir tat, midenize bir ta? oturup kal?r... Ac?lar uzar...

Art?k ne evlere s??abilirsiniz, ne yollara, ne de y?re?inize.. Uykular haram, sanki b?t?n ?ark?lar size s?ylenmi? gibi olur... Can ac?tan ?ark?lar...

En g?zel, en sevecen par?am?z? al?p g?t?r?r bizden... Bir par?a kopar?p 'neremizden bilmem' al?p g?t?r?r...

So?uk sopso?uktur her yer, A?ustos'ta bile ???rs?n...
Ayr?l?k neden ???t?r insan??

Confusedmiley28: KALB?M TEK BA?INADA ATAR DESTEK ?N?TE ?STEMEZ...Confusedmiley28:
Çok güzel... Yüreğine sağlık kardeşim...
yüreğine sağlık canım...
aşk neden üşütür insanı gerçekten güzel soru ..
nedeni belki kesin bilinmes ama aşkta bile yanlız olursun ve bu yüzden üşürsün işte ... =(
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:y?re?ine sa?l?k can?m...
a?k neden ???t?r insan? ger?ekten g?zel soru ..
nedeni belki kesin bilinmes ama a?kta bile yanl?z olursun ve bu y?zden ???rs?n i?te ... =(

Sonuna kadar hakl?s?n. Ben ???yorum... Sad
ben de üşüyorumm..