:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Uyyyyyyuzzzzz Oluyorummm
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Minicik beyinlerinde saklı 100 hanelik daracık kelime hazneleriyle laf sokmaya çalışan, aslında sokmaya çalıştığı lafın kendine girdiğini bilmeyen minik beyinciklere uyyyyyuzzzz oooluyooorum :kiss2:
Kendilerini komik hale düşürüyorlar (:
Aldırma Confuseduslu:
ahahaaaaaaaa süper valla aynen ben de uyuz ötesi uyuz oluyorum öylelerine Big Grin
bndeee oluormmmmmBig Grin
Seviyorum sizleri Big Grin

Aldırma aldırma nereye kadar ben onları bi aldırıcam ana rahmine bile geri dönmek isticekler öle aldırıcam Smile

Zenconun hislerine tercüman olurken sıla senin hislerinede tercüman olmuşum. Mutlu oldum şimdi ne mübarek bi kızım :lol: Ay beynim döndü ya hala faks sinyali alıyorum Sad
Bende karşı tarafa laf soktuğunu zannedenlere uyuz oluyorum ama sindiriyoruz işte.
Tabi siz ablalarım abilerim olarak yaşınızı başınızı almış insanlarsınız böyle şeyleri sindirememeniz normal sonuçta gençler arasında daha sık yaşanıyo böyle şeyler Wink
sende yaniii iiice yaşlı ettin bizi ne yaşı başı almasıı.. bunu yaşla alakası yok sindrilcek bişe deilBig Grin
Biz sindiririrz alttan alırız küçüğümüzden gelirse küçüklüğüne veririrz daha ufak deriz. Büyüğümüzden laf gelirse büyüktür bildiği vardır saygı deriz. Sabır taşı çatlayınca güzelce uyarır anlamıyorsa da anlayacağı dilden bir güzel anlatırız.
Sizin dalaşmalarınız laf sokmalarınız genelde büyüklere göre daha basit gelir ondandır Wink
aynneeennn katıldım sanna yasmincim ağzına sağlık Big Grin
Ahaha yaşlımı dedim ayol şimdi sadece gençler daha çok laf kavgası ederler
Ayrıca haklısın ablacım biz sizden küçük olduğumuz için alttan alırsınız siz tabi örnek olucaksınız ne de olsa bize Wink
Sayfalar: 1 2 3 4