:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: *Bazı kadınların
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Bazı kadınların, şovalye sandıkları adamların aslında alüminyum folyo ile kaplanmış "Denyo" olduklarını görmeleri bayağı zaman alıyor Smile) :yikildim:
Yorum yapmıyım ben...
Kusuru kendinizde arıycaksınız,çok arıyosunuz,ince eleyip sık dokuyosunuz,ve tamam deyip tercih ediyosunuz,sonradan aaa bu denyoymuş...:adore:
Big Grin :yikildim: yorum yokk susma hakkımı kullanıorum
Kusuru kendimizde mi arıcaz pardon neden?
Çok sevdiğimiz değer verdiğimiz ve değer veriliomuş gibi yapılarak kandırıldığımız için mi?
Ailemizi dinlemezken onu mutlu etmek için onların sözlerini dinlediğimiz için mi?
Hayal kurmaya müsait yapımıza hayalleri enjekte edip bizi dumur gibi ortada bırakmalarındanmı?

Eveeeeet doğru diosun kendimizde suçu aramalıyız... Çünkü öyle mahlukatlarızki; kendilerinden narin yaratıldıklarımızı çok iyi bilen o denyoların bize yaşattıklarına rağmen hala sevmeye devam edioruz =)) Hala belki çürüklerin arasından bir tane sağlam çıkar umudu besliyoruz Wink
Alıntı:Eveeeeet doğru diosun kendimizde suçu aramalıyız... Çünkü öyle mahlukatlarızki; kendilerinden narin yaratıldıklarımızı çok iyi bilen o denyoların bize yaşattıklarına rağmen hala sevmeye devam edioruz =)) Hala belki çürüklerin arasından bir tane sağlam çıkar umudu besliyoruz Wink
Çok haklısın,işin bu yanı da var.Bunun kızı erkeği de yok malesef...ama tercih bizim biz seçiyoruz,karşıdaki ne olursa olsun,..sonucunda biz etkileniyor ve acı çekiyorsak...Daha seçici olmalıyız.....
Arkadaş bu sözde bu kdar uzatacak ne var ya Big Grin Amma uzatmışsınzBig Grin
Ya historyle bizim düşüncelerimiz hiç uyuşmuyor hiçççç Big Grin
o aşikar da böyle olunca da konunun içine ... Big GrinDd
history katılmıyorum arkdşm sana Big Grin
Tmm sustum =))
:yikildim:
Sayfalar: 1 2