:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Merhaba
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Merhaba duygusuz ailesi

Sitenizi uzun zamandır takip etmekteyim ,sitenin adı duygusuz ama duygu yüklü koca bir aile eskiden daha canlıymış anladığım kadarıyla sıkı bir bağ olmalı buradaki kişiler arasında kişisel aşk yazılarını çok begendim .

Çok hoş bir sitee ve bende artık üye olmanın zamanın geldiğini geçtiğini düşünüyorum...Güzel arkadaşlıklar ve paylaşımlar dileğiyle..
hoşgeldin.. umarım kalıcı olursun .. Wink
Hoşbuldum....elimden geldiğince kalıcı olmaya çalışacağım..
Hoşgeldiniz
Hoşbuldum
[INDENT]Sizinde yazanlardan olmanızı dileyerek hoş geldiniz diyorum Smile[/INDENT]
Teşekürler hoşbuldum,yazanlardan olmayı isterim ama sizin gibi kalemi güçlü ve ilham perileri olan birisi değilim sanırım ben sizin yazılarınızı okuyorum duygularını çok güzel ifade edebiliyorsunuz
[INDENT]Teşekkür ederim, çok naziksiniz...
Onure oldum Smile
[/INDENT]
Hoşgeldiniz (:

Keyifli ve güzel vakit geçirmeniz dileğile ..
Ne demek acemhe gerçekleri sizde biliyorsunuz yazan kaleminiz hiç susmaz inşllah herkes yazabilir belki ama duygularını yalın bir halde döken azdır teşekürler o güzel yazılarınızı burada paylaştığınız için..

Hoşbuldum yeşaren keyifli olacağından eminim böyle güzel ,sıcak karşılamalardan sonra.
Sayfalar: 1 2 3