:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: *Bi daha asLa
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
İstediğin kadar hayatımın kıyısında, köşesinde bulunabilirsin. Üzgünüm ama bir daha asla 'merkezinde' olmayacaksın .
Kesinlikle katım katım katıldımmmmm. Merkes üssü var artıkın orda tek ben varım. Çok BENcil gördüm kendii Big Grin
:yikildim: bncede bencil şeyyyy Tongue
Aşkolsunnnnn =( Tongue
Big Grin şaka yavv Tongue
Biliom Tongue
Çok güzel,teşekkürler...Önemli olan kalpte olmak değilmi,bir yer varya,neresi olduğunun bence hiç önemi yok....unutmuyorsun...
2 dk baktım ama anlamadım demek ısdedini Big Grin bnmi anlamıorum acaba bndemi sorun Big Grin
genede saol arkadaşım teşkkr
Tamam hayatının merkezi kalp... Çıkıp gideni kalpten atıosun artık merkezinde olmuyor ve ir daha asla olmucak diyorsun. Beyne kazıosun hayat dersi olarak... Önemli olan herhangi biyerde olmak deil ki öenmli olan kalpte olmak. Çünkü kalp sevior, beyin mantığa yöneliyor... Yaniiiiiiiiiii neymiş bundan ne anladık Big Grin nerede ikamet ettiğin önemliymişşşşşşş Tongue
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:2 dk baktım ama anlamadım demek ısdedini Big Grin bnmi anlamıorum acaba bndemi sorun Big Grin
genede saol arkadaşım teşkkr
Zorlama kendini,boşver....relax
Sayfalar: 1 2