:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: karşılıklı olmak zorunda değil
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Aşk karşılıklı olmak zorunda değil sadece;
"Tamam, beni sevmesin; ama
hiç kimse ona dokunmasın"
diyebiliyorsan, aşk bu işte.
Evet Katılıyorum Smile..
Kimse zarar vermesin Ona O mutlu olsun.. (=
Uvf.. On numara.. (:
Aşk karşılıklı olursa anlamı vardır,tek taraflı olursa platoniktir,,,hiç kimse ona dokunmasın ...[SIZE=2]demek kendi kendini tüketmektir...[/SIZE]
historye kesinlikle katılıyorum ve sadece şunu diyorum benim için geçerli olan budur;
Benim mutluluğumun zirvesindeyken ayağımı kaydırıp zemine çakılmamı sağlıyorsa, benden sonra mutluluğu bulamasın ve her bulduğunu sandığı mutlulukta ölüm kadar acı çeksin beni hatırlayarak... Bu bir ah deil ve ben hayatımda kimseye ah etmemiştim O'na kadar. Şimdi tüm ahlarım ve haklarım onun boynunda. Hiç bir dua hiç bir ibadet hiç bir iman onu koruyamaz.
historye kesinlikle katılıyorum ve sadece şunu diyorum benim için geçerli olan budur;
Benim mutluluğumun zirvesindeyken ayağımı kaydırıp zemine çakılmamı sağlıyorsa, benden sonra mutluluğu bulamasın ve her bulduğunu sandığı mutlulukta ölüm kadar acı çeksin beni hatırlayarak... Bu bir ah deil ve ben hayatımda kimseye ah etmemiştim O'na kadar. Şimdi tüm ahlarım ve haklarım onun boynunda. Hiç bir dua hiç bir ibadet hiç bir iman onu koruyamaz.
valla ben bunu söyleyenın yalancıyım Big Grin
Onunla olamasan da onu hala içten içe kıskanmaktan bahsediyor şurda,

siz de olayı nere getirmişsiniz ya Big Grin
Onunla deilsen nie kıskanasın ki ?
Sayfalar: 1 2