:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Birkaç Güzel Söz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Bir ilişkide erkekten "güven ve özveri" beklemek ineğe çilek yedirip "çilekli süt" vermesini beklemekle eş değerdedir...:]:]

Kadınları birkaç dakikalık zevk gibi gören erkek, kimden çıktığına dikkat et . !

Bαzen sen bile 'Vαy bee !' dersin kendine; tek sαtırlık αdαmlαrı nαsıl romαn yαpmışım gönlüme.

Birine "sen bilirsin" dememle "ne halin varsa gör banane" demem %92 oranında aynı şey.

Bir ilişkide erkekten "güven ve özveri" beklemek ineğe çilek yedirip "çilekli süt" vermesini beklemekle eş değerdedir..
:yikildim:
Ama öleeeeeee Big Grin
Bαzen sen bile 'Vαy bee !' dersin kendine; tek sαtırlık αdαmlαrı nαsıl romαn yαpmışım gönlüme.

Her Zaman Diyorum (;
O tek satırlık adamalrı satırbaşlarına getirmeyi bi beceremiosun çünkü Perim ondan sürekli diosun bunuu ya =)
Bir ilişkide erkekten "güven ve özveri" beklemek ineğe çilek yedirip "çilekli süt" vermesini beklemekle eş değerdedir...:]:]

Bu haksızlık ama,:pisik:
Hiçte bile ikisi birarada olan varsa nadirdir oda bize denk gelmez Big Grin
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hiçte bile ikisi birarada olan varsa nadirdir oda bize denk gelmez Big Grin
Erkekten beklenilen ,bayandan beklenmezmi.tek erkekleri suçlamak haksızlık...Big Grin
Ben bi bayanım ve erkekten bekliyorum bayandan beklemem abes kaçmaz mı Big Grin
bize çok yükleniyorsunuz ama olmuor böyle Big Grin
Sayfalar: 1 2