:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Dua Edemiyorum Ben Bana
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Rabbimvirgs.gif ey beni yaratanım..
Yanıyor içimvirgs.gif titriyor ellerimvirgs.gif ne zormuş kaybetmek..
Benim bükük boynumu ancak Senin elin kaldırırvirgs.gif benim gözyaşımı bir tek Senin elin siler bugün..

Kimsevirgs.gif kimse yetmez efkarımı dindirmeyevirgs.gif teselli işitmek istemiyorumvirgs.gif yangınlarıma Senin suların yetişirvirgs.gif yanıklarıma bir Senin ilacın çare olur…
Haydi ey Yarvirgs.gif beni aklavirgs.gif beni ben mahvettimvirgs.gif beni bana bırakma..
Hiçbir ümidin kalmadığı yerdeyim şimdivirgs.gif Sen bir kapı açana kadar çaresiz bekleyeceğim..

Zaten benim tuttuğum yolvirgs.gif yol değildivirgs.gif isteğim nefsaniydivirgs.gif Sen bu kapanan kapıyla benim çaresiz ve nefsani sayfamı da kapatıver de beni sırf Sen’in için yaşayan bir kul eyle ya Rabbi..

Benden bana dair ne varsa söküvervirgs.gif kalbime nurdan tahtını kuruver..
Rabbimvirgs.gif Rabbim dua edemiyorum ben banavirgs.gif Efendimiz sav Senden neleri istediyse bana da lutfetvirgs.gif nelerden Sana sığındıysa beni de hepsinden emin eyle.. Ve benim için dua eden temiz yürekler lutfet Allahım..

Masum gönüllerin Sana ulaşan dualarına iliştir ismimivirgs.gif hatırlasınlar önemsizini Rabbim ve Sen lutfedip kabul eyleyesin onları..
Beni affedesin.. Sevesin… Sevindiresin… Amin..
amin (:
teskkürler.
Alıntı:Zaten benim tuttuğum yolvirgs.gif yol değildivirgs.gif isteğim nefsaniydivirgs.gif Sen bu kapanan kapıyla benim çaresiz ve nefsani sayfamı da kapatıver de beni sırf Sen’in için yaşayan bir kul eyle ya Rabbi..

Amiiin..

Harika yahu. Sağolasın Hasretim (:
Çok içten ve samimi bi yakarış,teşekkürler...