:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Anlaml? S?zler..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
♥ Ben asla a?lamam deyip her gece yata?a yatt???nda akl?na o gelip g?z?nden iki damla ya? s?z?l?yorsa e?er utan?la i?te o zaman a??ks?n demektir..

♥ Kar tanesi eriyip dudaklar?na indi?inde ve o bir damlan?n serinli?ini biriyle payla?mak istedi?inde y?z?n? r?zgara d?n yeter. ben o r?zgarda olaca??m.

♥ Seni ne kadar sevdi?imi anlamak istiyorsan; ya?an her ya?mur damlas?n? yakalamaya cal??.yakalayamad???n her ya?mur damlas? seni ne kadar sevdi?imin ispat?d?r...

♥ G?ne?in ilk ???klar? g?n?n? ayd?nlatt???nda ve i?inde do?an nedensiz sevinci biriyle payla?mak istedi?inde, pencereni a? yeter.Ben o tatl? sessizlikte seninleyim!

♥ G?k y?z?nde bir y?ld?z se? b?y?k ve parlak olsun yan?nda bir y?ld?z daha se? b?y?k ve parlak olmas? ?nemli de?il senin yan?nda olsun yeter.

♥ E?er onun i?in her?eyi g?ze al?yorsan, onu her an d???n?yorsan,onun i?in a?l?yorsan,o senin i?in tekse,o senin i?in her?eyden de?erliyse,onun bir g?lmesi senin i?in d?nyalar demekse...siz a??ks?n?z...

♥ E?er sevdi?in seni terk etmi?se onu kendi haline b?rak e?er sana d?nerse zaten senindir, sana d?nmezse zaten hi?bir zaman senin olmam??t?r.

♥ Bir ?iir yaz bana i?inde alabildi?ince mutluluk olsun ay?n g?lgesinde unutulan sevgi tohumlar?yla ye?ere dursun veya bir ?ark? s?yle ?zlemimdeki sevgiliyi anlats?n ya?an ya?murlarla ?slanan bedenimi parlayan g?zleriyle kurulas?n.
tşklr arkadaşım ellerine sağlık....
Eywallah canısı eksık olma beqendıqıne sewındım..
Teşekkürler Paylaşım için...
Teşekrler arkadaşım...