:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Seni Özlersem Bileklerimi Saklarım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
"Bileklerimi çıkartıp, yatağın altına sakladıktan sonra yerimden doğruldum. Aynadaki yüzüm bana güldüvirgul.gif neden bileklerini sakladın orayavirgul.gif der gibi. Az sonra sevgilim gelecekvirgul.gif cebinden ayrılık dökecek üstüme başıma çünküvirgul.gif der gibi ben de ona baktım. Acı bir kahkaha attım. Delirmenin son noktasındavirgul.gif çıkmaz evrelerin tırma...layarak kanattığıvirgul.gif kanamadan öldürdüğü bir adam gibi. Beni yalnız bırak diye bağırdım kendime. Kendimle başbaşa kalmalıyımvirgul.gif zihnimle başbaşa kalmalıyımvirgul.gif yalnızlığımla başbaşa kalmalıyım. Belki sapıklığım tutarvirgul.gif yalnızlığımın kalçalarına bakarım. Yıldızları kopartıpvirgul.gif eskiden birlikte uyuduğumuz çarşaflara sarar bir cigara yaparımvirgul.gif birkaç duman alıpvirgul.gif beynimde sana dair hatıraları yakalayıp bir bir gırtlaklarım. Belki de mahkemeler kurarım beynimin içindevirgul.gif onurlu yanlarımı asarvirgul.gif hayatımı herkes kadar insan bir şekilde tamamlarım. Hem asmamalıyım davirgul.gif doyurmalı mıyım? Yok olsunvirgul.gif kayıp olsun insanlığım. Mitoloji'de yok olan dağlar gibivirgul.gif üzerine dağlar devrilmiş el yazması tanrılar gibi. -Zeus hariçvirgul.gif öz dedem gibi severim.-

Bu toprak kokusuvirgul.gif şu ayrıştırıcı mikroorganizmalarvirgul.gif eskiden içinde yeşil bir çift göz barındıran çukurlarımvirgul.gif hepsi beni rahatsız ediyor. Ciğerime batıyor evren gibi. Biliyor musun aynadaki yüzümvirgul.gif ben eskiden insandım. Ellerim vardıvirgul.gif düşlerim vardıvirgul.gif kalbim vardı. İlkvirgul.gif yüreğimi çaldı birilerivirgul.gif kayıp ilânları vermeye çalışırkenvirgul.gif kendim kayboldum. Ertesinde zihnime haciz gelmişti onca yokluktanvirgul.gif onca düşüncedenvirgul.gif onca kaybedişten. O günden sonravirgul.gif hep alkol koktu akşamlarımvirgul.gif şaraplar oldu en tatlı rüyalarım bir gece yarısı. Sabahları sigaralar uyandırırdı benivirgul.gif kokusu ta karşı kıyılardan duyulanvirgul.gif nikotinli dudaklarıma bir öpücük kondurarak. Hep böyle uyandırılmayı hayal etmiştimvirgul.gif bir öpücük ile dudaklarıma ya da yanağımavirgul.gif şans işte. Ama misafir umduğunu değilvirgul.gif bulduğunu öpmeli. Ne kadar misafirsem bu gezegendevirgul.gif o kadar umdumvirgul.gif o kadar öptüm bulduklarımı. O kadar ağladımvirgul.gif o kadar kanadı yalnız yanlarım...

İştevirgul.gif sevgilim geldi. Bakıştık. Aysberg gibiydivirgul.gif soğuk ve sert. Ben battım. Efkarlı bir şekilde el sallıyordum dünyayavirgul.gif bulutlaravirgul.gif tanrıya. Talan edilmiş bütün şehirler gibivirgul.gif yok olmuş bütün dillervirgul.gif ırklarvirgul.gif imparatorluklar gibi yok oluyorum. Belki birkaç gün ağlayacak ayak bastığım şehirler arkamdanvirgul.gif sonrası yine yaşam döngüsü. Bir kürek mahkumuydumvirgul.gif mavi tavanlı bir cezaevindevirgul.gif ayak bileklerimde kurallara benzeyenvirgul.gif sevmeye benzeyenvirgul.gif yaşamaya benzeyen prangalarvirgul.gif elimde şiirden bir balyozvirgul.gif kırmaya çalışıyordum taş ocağındaki devasa kayaları. Kollarım düştü öncevirgul.gif sonra dizlerimvirgul.gif yüzüne baka baka eridim. Yüzüm de. Tanrımvirgul.gif ölüyorum ben. Bir sigara ver de yanalımvirgul.gif bir tane de kulak arkası."

diyordum ki tamvirgul.gif dirildim ansızın yattığım mezarımdan. Meğer rüyaymış...
aklım dimağım almadı valla Big Grin
Aynen Big Grin
zaten anlasaydın saçını başını yolup bileklerini yatağın altına saklardım Tongue