:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ben bir mektubum . . .
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ben bir mektubum.
En güzel cümlelerden oluşan..
Adresim belli virgul.gif sahibimin elinde daha da güzelleşen.
Sen okumalısın beni virgul.gif içimi..
Şimdi sesin de yok virgul.gif yüzün de.. Ama o kadar gerçeksin ki virgul.gif bu çok korkutuyor beni.. Yollara bakıyorum virgul.gif sonra diyorum ki kendi kendime " Bir tane ayak izin olsaydı bu şehirde.." Ya da ben virgul.gif bir kere dokunabilsem ellerine.. Ezberlesem parmak izlerini.. Dünyanın merkezi sansam seni..
Sensiz gözlerimi açtığım sabahlarda anlıyorum ki sen benim diğer yanım değilsin virgul.gif sen benim her bir yanımdasın..
Sen bilmesen devirgul.gif sinmiş kokun ta oralardan üzerime. Ay dede anlattı da virgul.gif hasta olduğum her gece başucumda beklemişsin. Ellerin hep ellerimdeymiş. Seni düşümde gördüğüm an hep ıslanırmış kirpiklerim virgul.gif sessizce ağlarmışım..
Bu sahte hayatların içinde tek gerçeğimsin sen. Aslında ayrı olduğumuz sürece daha da bağlıyız birbirimize..
Sabahları birlikte uyanıyoruzvirgul.gif yola çıkıyoruz.
Herkes mutluluğumuzun nedenini soruyor ama biz anlatamıyoruz..
Kendimizce bir sahil bulup el ele yürüyoruz.
Kadehleri kaldırıpvirgul.gif içiyoruz.
Sarhoş olup virgul.gif birlikte şarkı sözlerilar söylüyor virgul.gif birbirimizden başka kimseyi tanımıyoruz..
Gece oluyor virgul.gif her yıldıza bir isim uydurup virgul.gif sımsıkı sarılıp uyuyoruz..
Kilometreler mi ?
Yalnızca ayrıntı..
Şimdi kapatıyorum gözlerimi virgul.gif alıp götürüyorsun beni..
Zaman gibisin.. Sen ne kadar çabuk geçersen geç virgul.gif ben senden geç-e-mem.