:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: B?l?m(1)??te Hayatin Aci Ger?ekler
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Nefes?md? O Ben?m Her Zaman ?ht?yacimi Kar?ilayan Aslinda Ben?mle Hep Varolan.. Hep Ben?mleym?? Ama Onu B? ?ek?lde Bulmam Aramam Gerkl?ym?? ...
L?seye Ba?lamama B?rka? Ay Felan Kalmi?ti O Aci Ger?ekle Y?zy?ze Geld?m Babam Rahatsizdi Durumuda G?tg?de A?irla?iyordu Hastali?inin Ne Oldu?unub?lm?yordum ??nk? Daha K???k Ve Olduk?a Hassas Oldu?um ???n S?ylemem??lerd? Ve Onu Kaybedene Kadarda S?ylemed?ler Ben Babamin Rahatsizli?ini Ablamin G?nl???n? Okuyarak ??rend?m Ve Nutkum Tutuldu ??nk? Ben?m Babam Ben?m ???n D?nyadak? Her?eylere Bedeld? Hayrandim Ben Babama Onsuz B? D?nya D???nemezd?m Her Zaman Onu Kaybetmen?n Korkudunu Ta?irdim ???mde Ve B?rg?n Onu Kaybett?m Babam Vereme Yen?k D??m??t? Okullarin A?ilmasinada 1 Ay Kalmi?ti ?stem?yordum G?tmey? ?stem?yordum Yen? ?nsanlari T?ketmey? Korkuyordum ??nk? ?ok Zayiftim Dahada ?nc?t?leb?l?r Ve ?nc?leb?l?rd?m Kend? Okulumu B?le Se?emed?m Ben?m Yer?me Hep Ba?kalari D???nmeye Ve ?dealler?m?n ?n?ne Ge?er Olmu?tu T?m Yakinlarim Gik Demed?m Ve Onlarin Bana Uygun G?rd?kler? Her?ey? B?r B?r Yer?ne Get?rd?m Ve ??te Onu Tanidi?im Yerdeyd?m........atat?rk End.meslek L?ses?(k?mya B?l?m?)
DEVAMI NE ZMAN...