:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Barbar ne demek ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
............................

Firari Fırtına

Barbar gibi ...

Batılı ülkelerin sonradan görmeleri onları kültürlü yaptı. Bir noktada helal olsun demek lazım , sonuçda kısa bir zamanda bunu başardı . Bizler ise zamanında başarılanları koruyamadık , yanlışmı ? .. Değil elbette ... Barbar gibi ye yol alıyoruz bence ...

Bu toplum kitle halinde düşünce sahibi değil , olamazda zaten .. Nedeni menfaat ön planda , gözler aç ve aç gözü sadece toprak doyurur ...

Sevg ...
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Barbar gibi ...

Bat?l? ?lkelerin sonradan g?rmeleri onlar? k?lt?rl? yapt?. Bir noktada helal olsun demek laz?m , sonu?da k?sa bir zamanda bunu ba?ard? . Bizler ise zaman?nda ba?ar?lanlar? koruyamad?k , yanl??m? ? .. De?il elbette ... Barbar gibi ye yol al?yoruz bence ...

Bu toplum kitle halinde d???nce sahibi de?il , olamazda zaten .. Nedeni menfaat ?n planda , g?zler a? ve a? g?z? sadece toprak doyurur ...

Sevg ...
Sadece toplumsal bir olgu de?il bence bu.?nsanlar?n kalpleri de bazen barbar olabiliyor.Yorumlar?n i?in t?k Smile

Firari Fırtına

Seven kalpde arama barbarlığı ...
Seviyormuşcasına yalan olan sevdalarda barbarcılık vardır .

Sevg ...
PEK? BARBAR NE DEMEK?

yeniden yeni yeni a??klamalar olu?uyor zihnimde....

barbar : dostluk ve arkada?l?k gibi insan?n sad?k olmas? gereken de?erleri hi?e sayarak, insan? manen ?ld?ren insanlar( insan demek zorunday?m ?u an)...........

Firari Fırtına

Ne diyorsanız o olsun ...

Ben çözemedim sizi ...
çok güsel bi konu açmışın bilge..
we çok da güsel yorumlamışın bence..

barbarlık kısaca linç, katliam we de harap etme girşimleridir..
aklıma gelen şindilik bu kadarr...
ManyaX_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok g?sel bi konu a?m???n bilge..
we ?ok da g?sel yorumlam???n bence..

barbarl?k k?saca lin?, katliam we de harap etme gir?imleridir..
akl?ma gelen ?indilik bu kadarr...

sa?ol can?m..................Confusedmiley4:
FırTına GöNüL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne diyorsanız o olsun ...

Ben çözemedim sizi ...

çözmeniz de gerekmiyor zaten.......çözseniz sanki bir işinize yarayacak ..............
nese gene bi polemiğe yol açmayın bence..
ok cnm Smile????
Sayfalar: 1 2