:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ÇüNKü SeNi SeViYoRuM
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
İlk önceleri ismimle hitap ederdin bana…Zaman öyle bi geçti ki seninle,zamanla öyle bağlandık ki birbirimize artık isimlerimiz yoktu birbirimize isimlerimizle hitabı bırakmıştık bütün güzel sözler olmuştun bende bütün güzelliklerdin benim için…Aşkım derdim efendim meleğim derdin, hayat derdin, aşk derdin…Sana sorardım AŞK nedir diye sende bana aşk sensin derdin…AŞK bizdik meleğim aşk ikimizdik…Geleceğimizi konuşurduk planlar yapardık birbirimize sevgimizi aşkımızı anlatırdık…Bunları hatırlıyorum gözlerim yaşla doluyo, kalbimde derin bi sızı,ne güzeldi hayat seninle,yaşam seninle…Ama artık herşey bitti..Biliyorum beni hala seviyosun bunu hissediyorum..Rüyalarıma geliyosun her gece her gece benimlesin beraberiz sabaha kadar..Rüya olduğunu biliyorum ama bitmesin istiyorum sabah uyandığımda gözlerimden yaşların akmasına engel olamıyorum çünkü seni hala deliler gibi seviyorum…Gözlerimi kapattığımda ilk sen varsın karşımda unutmak istiyorum düşünmemeye çalışıyorum olmuyo

yapamıyorum çünkü seni deliler gibi seviyorum…Bana son konuşmamızda aşk demedin meleğim demedin o an dünyam yıkılmıstı…Çünkü seni deliler gibi seviyorum..Çünkü çünkü seni seni seni SEVİYORUMMMM…..