:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Affet Beni Erişmediğim Cennetim...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Cicegim derdin bana;sensiz gecen günlerde ciceginin boynu büküldü…yüzünü dahi güne$e dönemiyor cicegin, sensiz derin bir karanliga mahkum oldu..
Cicegin seni cok özlüyor!

Melegim derdin bana;
sensizken meleginin kanadi kirildi, ucamiyor artik mutluluktan bulutlara, cünkü aci icinde kalbi kan agliyor yoklugunda.. [SIZE=6]
Melegin seni cok özlüyor!
[/SIZE]

Cennetim derdin bana;
sensizken cennetin cehennem ate$lerinde alev alev yanar.. Ruhu can ceki$iyor..
Cennetin seni cok özlüyor!

A$kim derdin bana;
Sensizken a$kin yükseklerden derin karanliklara dü$üyor…dü$üyor…dü$üyor ve dü$üyor..
A$kin seni cok özlüyor!

Bebegim derdin bana;
sensizken bebeginin gözü hep ya$la dolu..hep yoklugunun sizisi icinde kanagliyor..
Bebegin seni cok özlüyor!

Birtanem derdin bana;
sensizken birtanen bin parcaya bölündü aciyla doldu..Her rüzgarla parcalari dört bir yana savruldu..
Birtanen seni cok özlüyor!
Hayatim derdin bana, ya$ama sebebimsin derdin;[SIZE=4]sen ya$ama sebebin olan, hayatim diye adlandirdigin „beni“ aciyla bogdun yoklugunda..

[/SIZE]
Hayatin seni cok özlüyor!
Bilmedigin ise benim gercekleri biliyor olmamdi, zaten en agirida yalan sözlerin oldu.. Ben dogrularini bekledikce, sen yeni yalanlarinla geldin bana..Beni tekrar tekrar öldürdün.. $imdi ya$ayan ölüden farkim kalmadi, ama yinede ba$imi dik tutmaya cali$iyorum. Sen bana o kadar aciyi ya$atmi$ken ben yinede icimdeki sevgimle besleniyorum ve her elim semaya kalkmasinda senin icin mutlulugun icin dua ediyorum..
Ve soruyorum $imdi sana „beni sevdigindemi yalandi..?“

[SIZE=4]'' Özledim, cok özledim.. Saf ve temiz duygularla, yalansiz ve riyasiz sevilmeyi özledim! ''[/SIZE]
[SIZE=4] yazmışssın bana,ama seni gerçekten çok sevdim.ama yaşamımın gerçeklerinden geçip sana gelemedim.
[SIZE=7]
Affet Beni Erişmediğim Cennetim...

.....
[/SIZE]
[/SIZE]
ben adını kader koydum ben adını can koydum
ben adını sen koydum olmuyor sensiz
dönmen imkansız biliyorum olmadı bu dünyada işte
ahirette SEN BENİMSİN

dünyada herşeyim ahirette cennetimsin
Teşekkürler Erdem'cim özlettin kendini, renk kattın.. Yüreğine sağlık..