:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mesajlar? Silmek Yeni Moda!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
http://www.duygusuz.com/forum/showthread.php?t=8923

Bu Konuda Sena Mesajlar?m?z? Silmi?. Kendisine Ne Hakla Sildin Dedim Yetki Hakk?mla Dedi.

Tolga Bu ?kinci Oluor L?tfen Gerekeni Yaparm?s?n?
Ali konuyu açan kişi olarak ben istedim kilitlenmesini.Gerçi mesajların silinmesi hakkında bişey demedim ama boşver uzatma...
Kilitlenebilir Ama Mesajlarla Oynanmasına Gerek Yoktu w00w. Yorum Yapmicam Umarım Bu Sefer Tolga Bişiler Yapar.
Confusedmiley35: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: merak etme ali burdan defoluyorum ve kimse art?k senn msjlar?n? silmeyecek oldu muuu
O konuda haklısın mesajlarda küfür reklam vs vs şeyler olmadıktan sonra silinip değiştirilmesi yanlıştır...

Ama sonuçta konuya müdahale edilmesini isteyen de konuyu açan da bendim.
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley35: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: merak etme ali burdan defoluyorum ve kimse art?k senn msjlar?n? silmeyecek oldu muuu

Sende sa?malama art?k Sena... E?er hayat?nda ben varsam hi? biryere gitmiyorsun... Yoksan o ayr?... :mad:
Konu ile ilgileniliyor.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Tşkler Tolga
Bi Sonuç Çıkmadı Hala ?
Hatalar yapılmış olunabilir... Önemli olan bunların tekrarının olmamasıdır...

Şahıs uyarılır ve tekerrür etmemesi göz önüne alınmalıdır...

Şahısların kendi aralarındaki özel tartışmalar, anlaşamamazlıklar vs. bunlar kişisel oldukları için foruma hiç bir şekilde yansıtılmamalıdır.

Yine de son karar Tolga'nın olacaktır.
Sayfalar: 1 2 3